FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


Allianz Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Kamu EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Gelir ve Para > Para Piyasası Fonları
Allianz Emeklilik ve Hayat genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,034217 TL
    Son Fiyatı

  • %0,09
    Günlük
    Değişimi

  • ~71Mil.
    Pay

  • ~2MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %1
    Doluluk

  • 428
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Hisse Senedi Yoğun Fon Endeksi2,444,86 11,40 22,4626,57
Karma Fon Endeksi1,012,75 6,17 12,4413,98
FM 30 Endeksi0,501,11 2,74 5,9719,72
FM 50 Endeksi0,491,13 2,67 6,2820,18
Emtia Fonları Endeksi0,46-0,58 -3,30 9,4348,34
Uluslararası Fonlar Endeksi0,381,09 2,25 23,2065,51
Tahvil ve Bono Fonu Endeksi0,290,93 1,92 3,1120,07
Esnek Fonlar Endeksi0,271,06 2,12 8,5049,81
Para Piyasası Fonu Endeksi0,220,91 1,81 5,8824,09
Allianz Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Kamu EYF0,210,892,685,135,498,7128,39
Fon Sepeti Endeksi0,093,13 2,66 26,4659,71
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
28.06.20170,0339570,150,998,464634.125.1971100,000,000,000,000,000,00
29.06.20170,0339670,030,918,4712.6147.839.7792100,000,000,000,000,000,00
30.06.20170,0339760,030,908,484173.247.5751100,000,000,000,000,000,00
03.07.20170,0340090,100,918,568912.481.9591100,000,000,000,000,000,00
04.07.20170,0340180,030,948,528.1625.740.9312100,000,000,000,000,000,00
05.07.20170,0340280,030,888,552.6813.596.6501100,000,000,000,000,000,00
06.07.20170,0340380,030,888,582.5424.133.1291100,000,000,000,000,000,00
07.07.20170,0340480,030,888,623773.108.4921100,000,000,000,000,000,00
10.07.20170,0340780,090,928,647393.719.2041100,000,000,000,000,000,00
11.07.20170,0340880,030,948,616.6194.679.7901100,000,000,000,000,000,00
12.07.20170,0340970,030,888,612.1543.579.6491100,000,000,000,000,000,00
13.07.20170,0341070,030,888,621.3093.598.9751100,000,000,000,000,000,00
14.07.20170,0341170,030,888,649822.306.4461100,000,000,000,000,000,00
17.07.20170,0341470,090,948,713573.179.2471100,000,000,000,000,000,00
18.07.20170,0341570,030,978,687.1015.624.8332100,000,000,000,000,000,00
19.07.20170,0341670,030,888,694.3804.404.0451100,000,000,000,000,000,00
20.07.20170,0341770,030,888,702.0873.491.1951100,000,000,000,000,000,00
21.07.20170,0341870,030,898,714023.062.1331100,000,000,000,000,000,00
24.07.20170,0342170,090,918,784282.419.6751100,000,000,000,000,000,00
Ortalama0,0340830,050,918,612.8793.912.573,841100,000,000,000,000,000,00
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003          1,991,403,96
20040,750,911,161,081,031,071,111,121,031,020,981,0112,89
20050,800,730,840,780,750,720,730,740,790,670,660,739,20
20060,840,830,980,830,881,061,191,261,301,231,211,3113,56
20071,271,151,341,191,301,301,241,361,141,231,211,0915,82
20081,121,111,021,051,171,091,191,221,251,211,061,1614,47
20090,980,780,720,690,540,540,530,450,420,390,330,386,90
20100,310,320,350,360,330,350,370,350,350,390,350,354,22
20110,270,250,300,300,320,340,320,340,280,420,580,664,40
20120,620,450,530,590,600,600,400,300,230,210,230,225,10
20130,310,270,340,320,260,320,360,450,380,390,430,494,36
20140,560,700,740,770,740,600,580,510,590,760,58 8,11
20150,730,660,690,770,650,680,770,670,710,780,71 8,88
20160,660,730,850,670,700,650,590,570,580,510,54 7,83
20170,630,710,890,810,870,94      5,58
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Ziraat Emeklilik Likit Karma EYF 0,1091,05110,4226,251
Avivasa Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,1011,05210,3246,114
Avivasa Emeklilik Likit Kamu EYF 0,1021,05310,3336,115
BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,1051,04410,3156,172
Allianz Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,1081,0359,46125,8911
Vakıf Emeklilik Para Piyasası Likit Esnek EYF 0,1031,03610,4516,153
Groupama Emeklilik Likit Kamu EYF 0,1041,02710,2366,046
Allianz Yaşam ve Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,1071,01810,1096,037
Anadolu Hayat Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,10101,01910,1386,018
Halk Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,09121,00109,43135,8213
Fiba Emeklilik Likit Esnek EYF 0,1061,001110,1476,009
Garanti Emeklilik Likit Esnek EYF 0,10110,99129,60115,8612
Axa Emeklilik Para Piyasası Likit Karma EYF 0,09140,97139,86105,9010
ING Emeklilik Likit Karma EYF 0,09160,95149,23155,6216
MetLife Emeklilik Likit EYF 0,09130,94159,31145,7314
Allianz Yaşam ve Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Karma EYF 0,09190,92168,86195,5818
Allianz Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Kamu EYF 0,09170,91178,78205,5819
Halk Emeklilik Emanet Likit Kamu EYF 0,09180,90188,91185,6315
Cigna Finans Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,09150,90199,17165,6017
BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Karma EYF 0,08210,90208,73215,5620
Aegon Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,09200,89219,08175,5021
Ortalama0,10 0,98 9,66 5,86 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
Ak Portföy Emtia Yabancı BYF Fon Sepeti Fonu 63-0,784,46-5,666,88-4,89-6,30
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 620,752,5418,3382,75206,9344,95
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 580,016,8916,8348,6636,9039,00
YKB B Tipi Altın Fonu 550,60-0,32-6,166,5048,196,63
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 53-0,151,807,9048,12108,5125,29
Avivasa Emeklilik Grup Kamu Borçlanma Araçları EYF 420,090,652,989,2126,197,32
Tacirler A Tipi Karma Fonu 390,293,118,6143,6862,5621,31
Bizim Menkul A Tipi Altın ve Enerji Karma Fonu 380,986,1222,3158,4665,0345,93
Ünlü Portföy Birinci Değişken Fonu 38-0,034,487,8421,4237,2010,76
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF 360,052,708,8049,93146,7927,04
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 1790,752,5418,3382,75206,9344,95
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1590,101,072,9710,1130,656,17
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 1390,056,4815,6360,4261,6035,01
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1390,090,922,599,0927,985,30
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 1230,54-0,32-5,696,4749,836,60
Ak Portföy Altın Fonu 1190,57-0,45-6,126,5151,236,49
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,40-1,450,8826,3929,034,94
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,090,872,538,5326,755,06
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 102-0,034,6113,1745,6130,6033,52
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 96-0,036,5715,5247,7932,0738,25
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 95-0,046,2314,5747,0133,9237,29
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,101,062,9510,0831,666,02
Ak Portföy Değişken Fon 900,061,403,477,7229,625,39
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 900,100,392,97-98,91-98,757,81
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 900,275,3213,9951,3344,8737,62
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,100,992,829,7330,915,83
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 800,122,767,7624,5935,8718,88
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 79-0,036,7915,6148,0232,4538,54
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 760,135,3515,4251,6334,2040,62
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,060,602,297,5319,504,61
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 720,243,778,8538,8972,8527,79
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 690,003,227,9640,3480,8816,77
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 69-0,105,6213,9855,3626,6141,39
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 680,125,7715,1845,5331,2035,56
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 630,43-1,21-0,2025,0732,783,79
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 630,120,713,207,8522,526,95
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 62-0,010,642,658,7319,415,47
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 600,130,553,077,5217,546,92
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 600,121,09-0,2422,7180,879,89
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,070,702,488,3227,425,12
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 56-0,106,2013,5649,4625,6336,16
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 56-0,151,807,9048,12108,5125,29
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 560,045,6616,1453,5040,6039,30
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 540,016,8916,8348,6636,9039,00
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 530,151,865,3320,4425,5814,08
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 520,211,340,2819,2979,839,63
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 500,141,584,9713,8028,8910,63
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 50-0,042,596,8522,0123,1216,65
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 49-0,493,141,0922,6169,226,24
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 480,58-0,28-5,817,1450,577,04
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 460,186,1616,0949,2739,9738,60
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 460,080,712,549,6429,865,49
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 450,080,652,888,5823,286,91
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 450,326,8316,9652,4761,3642,45
İş Bankası B Tipi Global Borçlanma Araçları Yabancı Menkul Kıymet Fonu 450,080,70-1,8416,2869,574,02
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 43-0,705,12-7,0313,93-6,27-6,97
YKB B Tipi Altın Fonu 430,60-0,32-6,166,5048,196,63
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimAllianz Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Kamu EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Gelir ve Para > Para Piyasası Fonları
KodAZE
ISINTRYKAHS00037
Kuruluş Tarihi29.08.2003
Halka Arz Tarihi27.10.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0000600000
Fon Tutarı100.000.000 TL
Karşılaştırma Ölçütü%100 KYD Brüt O/N Repo Endeksi
YöneticiYapı Kredi Portföy
Yönetici Adresiwww.yapikrediportfoy.com.tr
Fon GrubuAllianz Emeklilik
Kurucu Adresiwww.allianzemeklilik.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X