FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


Avivasa Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Gelir ve Para > Para Piyasası Fonları
Avivasa Emeklilik ve Hayat genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,045656 TL
    Son Fiyatı

  • %0,03
    Günlük
    Değişimi

  • ~38.228Mil.
    Pay

  • ~1.745MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %255
    Doluluk

  • 218.094
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Hisse Senedi Yoğun Fon Endeksi1,44-1,214,113,75-0,79 21,76
Karma Fon Endeksi0,560,435,456,551,10 16,82
Emtia Fonları Endeksi0,48-0,161,1110,262,93 59,90
FM 30 Endeksi0,381,113,844,801,44 19,52
FM 50 Endeksi0,350,933,595,001,33 20,13
Tahvil ve Bono Fonu Endeksi0,321,113,556,021,70 21,84
Avivasa Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF0,241,113,216,531,7212,5935,78
Para Piyasası Fonu Endeksi0,231,073,066,141,65 27,20
Esnek Fonlar Endeksi0,150,552,826,251,02 50,88
Uluslararası Fonlar Endeksi-0,10-2,61-1,296,38-1,15 59,37
Fon Sepeti Endeksi-0,11-3,16-1,2512,16-0,17 64,72
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
22.01.20180,0451870,111,0912,37215.6761.708.889.36525222,930,000,000,0023,7043,88
23.01.20180,0452020,031,1212,33216.1631.726.213.89425521,470,000,000,0023,7645,05
24.01.20180,0452180,041,1512,34216.9951.719.997.32325422,400,000,000,0023,7144,25
25.01.20180,0452340,041,0912,35216.9821.715.947.41625322,400,000,000,0023,7144,25
26.01.20180,0452500,041,0912,36216.3661.722.551.10125422,400,000,000,0023,7144,25
29.01.20180,0452970,101,0912,45215.8951.713.619.88325225,010,000,000,0023,5141,65
30.01.20180,0453130,041,1212,40216.4221.733.907.28425525,010,000,000,0023,5141,65
31.01.20180,0453290,041,1612,41217.1531.728.051.93225425,010,000,000,0023,5141,65
01.02.20180,0453450,041,1912,43216.8961.723.359.59625325,010,000,000,0023,5141,65
02.02.20180,0453600,031,0912,44216.9121.736.984.03225525,010,000,000,0023,5141,65
05.02.20180,0454070,101,0912,52215.3821.720.541.40625325,010,000,000,0023,5141,65
06.02.20180,0454220,031,1212,47216.2971.745.350.93325628,890,000,000,0023,2838,44
07.02.20180,0454380,041,1612,48217.0691.730.468.17525428,890,000,000,0023,2838,44
08.02.20180,0454540,041,0912,49216.8581.732.227.99925428,890,000,000,0023,2838,44
09.02.20180,0454690,031,0912,50216.8111.740.046.33825528,890,000,000,0023,2838,44
12.02.20180,0455160,101,0812,59216.4351.726.940.91625328,890,000,000,0023,2838,44
13.02.20180,0455310,031,1212,54216.7561.734.723.97625428,890,000,000,0023,2838,44
14.02.20180,0455470,041,1512,55217.5441.733.813.55325428,890,000,000,0023,2838,44
15.02.20180,0455630,041,0812,56217.4051.731.944.08025328,890,000,000,0023,2838,44
16.02.20180,0455790,041,0812,56216.7051.735.082.71625428,890,000,000,0023,2838,44
19.02.20180,0456250,101,0812,65216.9661.735.380.08625428,890,000,000,0023,2838,44
20.02.20180,0456410,041,1112,59217.5661.745.539.74925528,890,000,000,0023,2838,44
21.02.20180,0456560,031,1512,60218.0941.745.365.32125528,890,000,000,0023,2838,44
Ortalama0,0454170,051,1112,48216.7541.729.867.264,1425426,450,000,000,0023,4440,56
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003          1,491,603,41
20041,981,551,531,682,201,682,131,571,511,531,391,5722,13
20051,361,141,101,020,940,841,020,931,080,891,000,9212,84
20060,970,891,010,880,901,011,441,431,371,361,331,5214,76
20071,331,191,401,291,381,341,221,411,211,311,281,1316,59
20081,101,131,031,221,231,131,281,251,321,241,211,3415,40
20091,360,860,890,830,650,670,710,550,570,460,410,478,68
20100,410,390,420,430,400,440,490,450,440,450,440,475,33
20110,350,340,410,430,430,460,510,530,440,360,670,975,94
20120,790,610,590,630,630,730,610,560,430,420,430,336,95
20130,460,400,420,450,390,310,390,570,610,590,510,565,76
20140,660,700,790,900,800,700,660,630,640,780,64 8,89
20150,750,620,690,790,700,760,840,750,790,880,79 9,56
20160,790,820,970,820,790,780,770,760,770,700,69 9,68
20170,740,740,910,850,961,050,991,180,710,002,25 11,88
20181,06           1,75
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0461,17112,7421,792
Ziraat Emeklilik Likit Karma EYF 0,0411,17212,7711,801
Vakıf Emeklilik Para Piyasası Likit Esnek EYF 0,0381,16312,6131,773
Anadolu Hayat Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0441,16412,4281,766
Allianz Yaşam ve Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0431,16512,4571,768
Fiba Emeklilik Likit Esnek EYF 0,03101,16612,40101,7510
Axa Emeklilik Para Piyasası Likit Karma EYF 0,03161,15712,32111,767
Avivasa Emeklilik Likit Kamu EYF 0,0371,15812,6051,764
Avivasa Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,03131,15912,6041,759
Groupama Emeklilik Likit Kamu EYF 0,03111,141012,4661,765
ING Emeklilik Likit Karma EYF 0,0391,141111,81141,7311
Halk Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0421,131212,15121,7212
Garanti Emeklilik Likit Esnek EYF 0,03121,121312,10131,7113
Allianz Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0451,121412,4191,6814
MetLife Emeklilik Likit EYF 0,03141,081511,68151,6416
Cigna Finans Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,03181,081611,44161,6417
Aegon Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,03151,081711,39171,6615
Allianz Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Kamu EYF 0,03170,991811,06191,5019
Halk Emeklilik Emanet Likit Kamu EYF 0,03200,981911,11181,5018
Allianz Yaşam ve Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Karma EYF 0,03190,972011,06201,4620
BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Karma EYF 0,02210,942110,87211,4321
Ortalama0,03 1,11 12,02 1,68 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
Finansbank ABD Hazine Bonosu Dolar B Tipi Borsa Yatırım Fonu 750,900,50-3,354,2052,480,24
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 59-2,480,8310,7560,39181,232,32
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Yükselen Ülkeler Esnek EYF 500,14-2,814,4923,1093,214,48
Vakıfbank B Tipi Likit Fon 430,031,133,1112,13-98,661,72
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 40-2,86-0,3113,1115,8116,232,25
Ziraat Bankası B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Birinci Alt Fon 380,031,072,9911,2531,371,64
İş Bankası B Tipi Likit Fon 380,031,143,2012,8234,361,75
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 370,66-1,033,1431,88111,585,85
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 360,031,133,1212,0834,071,71
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 35-2,98-0,5212,4416,2719,741,63
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 189-2,480,8310,7560,39181,232,32
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1600,031,143,2012,8234,361,75
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 140-2,29-1,2210,5528,3151,991,99
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,031,072,9611,1531,291,64
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 123-0,20-0,330,1210,0157,002,71
Ak Portföy Altın Fonu 119-0,20-0,380,039,9558,922,73
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,041,082,9610,8729,861,65
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 102-1,96-2,708,5128,2437,56-1,95
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 97-2,13-2,577,9927,4034,57-2,26
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 97-2,04-2,288,5728,7434,42-1,81
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,031,133,1712,4335,011,74
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 90-1,74-2,528,0030,8245,09-1,06
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 89-0,111,525,017,48-98,801,30
Ak Portföy Değişken Fon 880,011,014,0111,4529,861,68
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 840,031,133,1212,0834,071,71
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 80-2,11-2,468,4529,2034,69-1,95
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 79-1,01-0,635,2316,4230,92-0,12
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 75-1,50-3,671,0310,6243,79-3,88
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 75-1,91-2,6010,9532,4941,040,07
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,051,243,248,9121,571,85
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 710,18-3,770,8423,7790,281,71
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 69-2,98-0,5212,4416,2719,741,63
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 67-1,76-2,996,5025,7631,66-1,61
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 640,66-1,033,1431,88111,585,85
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 64-0,061,534,236,0713,591,15
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 62-0,260,332,5210,7722,341,08
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 60-0,121,625,063,519,301,06
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 58-2,86-0,3113,1115,8116,232,25
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 580,19-2,61-1,567,7060,52-2,16
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,001,223,5710,1328,561,72
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 55-2,11-2,6810,6535,2346,90-1,32
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 54-1,99-2,369,3231,2638,44-1,86
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 53-0,110,024,0116,8825,671,37
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 50-0,350,885,6513,1330,181,04
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 50-2,15-2,9013,5851,1850,17-1,27
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 50-0,38-0,314,9515,4824,49-0,20
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 50-0,12-5,48-0,339,3761,23-1,96
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 49-0,20-0,270,1710,7559,102,83
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 490,17-2,53-1,239,1458,62-1,98
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 46-0,071,734,727,3518,351,58
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 46-1,90-2,658,2229,6639,59-1,94
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 450,37-2,88-1,4610,2731,71-0,62
YKB B Tipi Altın Fonu 44-0,20-0,37-0,019,7855,542,73
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,011,453,8311,0132,042,00
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Karma Üçüncü Alt Fon 42-0,80-1,205,1519,2829,44-0,50
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimAvivasa Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Gelir ve Para > Para Piyasası Fonları
KodAE1
ISINTRYAKEM00011
Kuruluş Tarihi01.08.2003
Halka Arz Tarihi27.10.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0000600000
Fon Tutarı100.000.000 TL
Karşılaştırma Ölçütü%25 KYD YTL 91 GÜN BONO ENDEKSİ + %70 KYD O/N BRÜT REPO ENDEKSİ + %5 Fon Kurulu Kararıyla Belirlenen 5 Bankanın Bir Aylık Brüt Mevduat Faiz Oranlarının Ortalamasına Göre Hesaplanan Endeks
YöneticiAk Portföy
Yönetici Adresiwww.akportfoy.com.tr
Fon GrubuAvivasa Emeklilik
Kurucu Adresiwww.aviva.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X