FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
BNP Paribas Cardif Emeklilik genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,044496 TL
    Son Fiyatı

  • %0,13
    Günlük
    Değişimi

  • ~4.195Mil.
    Pay

  • ~187MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %28
    Doluluk

  • 91.547
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Para Piyasası Fonu Endeksi0,220,96   6,1524,53
Tahvil ve Bono Fonu Endeksi0,180,44   5,5020,13
FM 30 Endeksi0,090,54   4,9420,56
FM 50 Endeksi0,080,61   5,3121,15
Esnek Fonlar Endeksi0,050,63   8,0750,54
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF-0,050,464,7610,3115,0418,2834,90
Emtia Fonları Endeksi-0,073,52   14,3951,24
Fon Sepeti Endeksi-0,21-0,69   27,6257,66
Karma Fon Endeksi-0,230,33   10,1718,00
Uluslararası Fonlar Endeksi-0,480,69   23,0764,03
Hisse Senedi Yoğun Fon Endeksi-1,18-1,60   16,1032,01
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
21.07.20170,044316-0,152,3020,2992.094185.724.296280,0025,240,000,0025,4837,50
24.07.20170,0443850,162,1622,0392.094185.537.046280,0025,240,000,0025,4837,50
25.07.20170,044364-0,052,1221,6791.969185.343.870280,0025,210,000,0025,5237,37
26.07.20170,0443850,052,1620,2991.969185.862.389280,0025,440,000,0025,4838,49
27.07.20170,0443910,012,1820,5191.956185.766.119280,0025,440,000,0025,4838,49
28.07.20170,0444840,212,4120,1391.915186.089.492280,0025,290,000,0025,6138,65
31.07.20170,044417-0,152,1719,6191.854185.639.467280,0025,290,000,0025,6138,65
01.08.20170,044414-0,012,1619,4091.766185.494.665280,0025,500,000,0026,2837,48
02.08.20170,044261-0,341,8118,3991.793185.218.573280,0025,190,000,0025,6238,62
03.08.20170,0443310,161,8618,9091.834185.724.015280,0025,300,000,0025,5638,51
04.08.20170,0444270,222,0219,6691.864186.068.805280,0025,850,000,0025,5038,39
07.08.20170,0445490,272,1819,4391.850186.607.422280,0026,030,000,0025,4338,29
08.08.20170,0446520,232,4219,7991.853187.038.488280,0025,960,000,0025,4238,41
09.08.20170,044648-0,012,4119,3091.853187.597.006280,0025,810,000,0025,5038,44
10.08.20170,044548-0,222,2718,7491.853187.097.368280,0025,640,000,0025,5838,51
11.08.20170,044461-0,201,7618,5391.880186.584.941280,0025,030,000,0025,8639,48
14.08.20170,044363-0,220,8617,9691.880186.086.656280,0025,440,000,0025,7939,28
15.08.20170,0446830,721,5919,0891.619187.337.423280,0024,710,000,0025,7739,29
16.08.20170,044426-0,581,0018,2191.623186.352.792280,0024,910,000,0025,6639,12
17.08.20170,044421-0,010,6218,4591.623186.371.523280,0024,910,000,0025,6639,12
18.08.20170,0444380,040,4618,2891.593186.433.337280,0024,910,000,0025,6639,12
21.08.20170,0444960,130,4118,5291.547186.641.882280,0024,910,000,0025,6639,12
Ortalama0,0444480,011,7919,4291.831186.209.889,73280,0025,330,000,0025,6238,54
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003           6,225,62
2004-1,794,656,92-4,31-3,963,454,553,143,141,19-0,996,9424,33
20054,271,78-4,23-2,774,082,963,421,143,50-0,144,072,0821,41
20063,332,98-1,03-1,14-5,82-0,622,962,722,173,221,00-1,428,46
20072,18-0,951,441,033,960,544,49-0,183,283,18-3,08-1,3015,55
2008-12,117,04-4,013,922,06-4,735,33-0,14-1,55-10,880,452,38-13,65
20091,08-1,762,538,594,192,975,883,390,74-0,83-0,474,5933,78
20102,44-2,123,531,45-2,190,501,440,551,920,92-0,640,728,90
2011-1,24-1,371,792,82-2,820,14-0,18-3,913,10-1,78-0,39-1,43-5,45
20124,671,821,47-0,39-1,845,581,981,60-0,082,991,672,7624,56
20131,360,403,211,130,47-4,88-1,29-3,315,432,17-0,11-3,370,67
2014-1,650,763,352,722,640,051,73-0,46-2,264,162,82 14,49
20152,72-2,52-1,760,940,69-0,01-0,32-2,08-0,243,07-0,83 -0,71
20160,801,313,801,97-0,780,77-0,470,591,080,84-0,83 11,08
20173,470,851,752,841,701,462,05     15,19
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Asya Emeklilik Altın Katılım EYF 0,6123,86114,202110,8623
Katılım Emeklilik Alternatif Altın EYF 0,6143,86213,842710,6927
Avivasa Emeklilik Altın EYF 0,6133,85313,992410,6528
BNP Paribas Cardif Emeklilik Altın EYF 0,6153,85413,722910,6030
Ziraat Emeklilik Altın EYF 0,6093,84513,802810,5832
Vakıf Emeklilik Altın EYF 0,6073,83613,583010,5234
Groupama Emeklilik Altın EYF 0,6163,83713,942510,4935
Axa Emeklilik Altın EYF 0,6083,81813,932610,5931
Allianz Yaşam ve Emeklilik Altın EYF 0,6213,81914,192210,7325
Anadolu Hayat Emeklilik Altın EYF 0,60103,761014,032310,5433
Allianz Emeklilik Altın EYF 0,57123,621113,25329,8938
Garanti Emeklilik Altın EYF 0,57113,581213,573110,4436
Asya Emeklilik Muhafazakar Katılım Esnek EYF 0,10561,04139,66488,1560
Ziraat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,09600,841410,12457,1364
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,09590,841512,45349,0145
Asya Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,07640,82168,85556,0274
Katılım Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,08630,79178,08605,8575
Anadolu Hayat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,12460,76189,00526,8767
Garanti Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,08610,761910,05477,6362
MetLife Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,13410,75207,07765,6876
Axa Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,11530,75219,29507,0665
Halk Emeklilik Katılım Standart EYF 0,07660,73226,58784,7782
Garanti Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,07670,69236,59774,9081
Allianz Yaşam ve Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,06700,672410,21436,5170
Ziraat Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,08620,67258,89536,3871
Asya Emeklilik Katılım Standart EYF 0,05750,66267,88675,6877
Katılım Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,06720,66277,36735,6878
Ziraat Emeklilik Standart EYF 0,07690,63287,94645,6779
Halk Emeklilik Katılım Esnek EYF 0,18220,612911,143910,1537
Anadolu Hayat Emeklilik Dinamik Esnek EYF 0,20180,593019,12817,028
Fiba Emeklilik Esnek EYF -0,05810,553111,024110,7026
Aegon Emeklilik Dengeli EYF 0,07650,523217,151115,5710
Garanti Emeklilik Esnek Alternatif EYF 0,15320,503312,733311,5321
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF 0,13420,413418,52915,1912
Cigna Finans Emeklilik Esnek EYF 0,15330,383510,95429,1542
Allianz Yaşam ve Emeklilik Standart EYF 0,07680,38368,87548,4652
Garanti Emeklilik Esnek EYF 0,18230,383717,151214,3217
Anadolu Hayat Emeklilik Esnek EYF 0,17280,363812,263510,6429
ING Emeklilik Katkı EYF 0,05740,363910,18448,2257
Allianz Emeklilik Esnek EYF 0,23160,364015,132014,1220
Katılım Emeklilik Grup Alternatif Esnek EYF 0,04760,364111,68367,3263
Garanti Emeklilik Esnek (TL) EYF 0,17250,354216,451614,3216
Ergo Emeklilik Standart EYF 0,09580,34435,89805,4580
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 0,09570,344411,263710,8524
MetLife Emeklilik Esnek EYF 0,15360,314515,611915,2111
MetLife Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,43130,284611,203811,4422
Vakıf Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,06710,27478,29586,0873
Cigna Finans Emeklilik Katkı EYF 0,13430,254810,11468,4353
BNP Paribas Cardif Emeklilik Standart EYF 0,11510,24497,08756,9366
Fiba Emeklilik Katkı EYF 0,12500,23507,66708,2158
Vakıf Emeklilik Katkı EYF 0,11550,23517,97638,1859
BNP Paribas Cardif Emeklilik Katkı EYF 0,14390,22528,23598,2556
Cigna Finans Emeklilik Standart EYF 0,12490,20539,30498,1561
Ziraat Emeklilik Esnek EYF 0,13400,185415,661814,4115
Fiba Emeklilik Standart EYF 0,12470,17555,84816,8369
Avivasa Emeklilik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu 0,18210,175639,92338,062
Aegon Emeklilik Katkı EYF 0,15340,16576,24796,8768
Groupama Emeklilik Standart EYF 0,13440,14587,78698,2555
Avivasa Emeklilik Standart EYF 0,13450,11595,70826,1572
Allianz Yaşam ve Emeklilik Katkı EYF 0,15350,10609,07519,7040
Katılım Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,00790,106111,10409,0444
Groupama Emeklilik Esnek EYF 0,14380,106217,951015,779
Allianz Emeklilik Standart EYF 0,17260,09638,82569,7239
Garanti Emeklilik Katkı EYF 0,16310,08648,65579,1541
Ziraat Emeklilik Katkı EYF 0,17240,08658,04628,5649
Groupama Emeklilik Katkı EYF 0,19200,07667,90669,1143
Metlife Emeklilik Katkı Emeklilik EYF 0,17290,06677,31748,2654
Allianz Emeklilik Katkı EYF 0,20190,05687,54728,7447
Avivasa Emeklilik Dengeli EYF 0,04770,046916,821514,2218
Halk Emeklilik Katkı EYF 0,17270,02707,86688,5550
Garanti Emeklilik Hisse Senedi EYF 0,03780,017141,51238,781
Halk Emeklilik Esnek EYF 0,12480,017215,891714,4414
Avivasa Emeklilik Katkı EYF 0,17300,00737,55718,8046
Anadolu Hayat Emeklilik Katkı EYF 0,1537-0,02748,06618,6048
Avivasa Emeklilik Esnek EYF 0,0673-0,027516,981314,1819
ING Emeklilik Esnek EYF -0,0180-0,027616,831414,5613
Axa Emeklilik Katkı EYF 0,1152-0,05777,92658,4851
Vakıf Emeklilik Esnek EYF 0,2317-0,227820,75718,077
Halk Emeklilik Katılım Hisse Senedi EYF 0,3714-0,617930,08526,324
Allianz Yaşam ve Emeklilik BIST Temettü Endeksi EYF 0,2515-0,678035,48435,703
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF -1,3382-0,978150,31125,745
Allianz Yaşam ve Emeklilik Koç İştirak Endeksi EYF 0,1154-2,908229,52625,656
Ortalama0,18 0,77 13,10 11,27 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 890,12-0,8710,6571,35199,6942,63
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 570,23-0,0211,8837,9743,5738,95
YKB B Tipi Altın Fonu 540,613,711,6512,9549,209,93
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 53-0,18-1,689,3534,1141,8234,23
Türkiye Yüksek Piyasa Değerli Bankalar A Tipi Borsa Yatırım Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 51-0,53-2,3610,6843,3529,2043,90
Finansbank İstanbul Silver B Tipi Gümüş Borsa Yatırım Fonu 480,614,19-0,863,2138,574,95
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 46-0,03-2,153,6048,29100,2922,78
Ünlü Portföy İkinci Değişken Fonu 460,11-4,64-2,426,6132,462,30
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF 44-1,33-0,972,7050,31131,8825,74
Allianz Yaşam ve Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları Euro EYF 430,232,415,5525,6646,7114,19
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 1800,12-0,8710,6571,35199,6942,63
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1590,101,063,2110,5031,207,18
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 1401,51-3,188,0642,0160,9830,66
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,090,922,789,2928,416,17
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 1230,583,721,9412,8251,069,97
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,37-0,61-1,3313,7530,963,89
Ak Portföy Altın Fonu 1160,603,751,7312,9152,369,85
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,080,892,718,7927,155,90
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 1020,100,3810,1636,4138,4634,06
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 960,26-0,2410,5135,9440,3137,01
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 960,27-0,1011,2136,7339,5838,15
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,101,053,1910,4132,197,03
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 900,380,4310,6839,6150,6837,85
Ak Portföy Değişken Fon 890,070,112,926,8429,325,44
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 890,17-0,291,955,67-98,747,38
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,101,003,0210,0331,406,79
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 790,24-0,0511,4337,2439,4438,52
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 790,060,666,5421,6438,4219,53
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,080,282,026,8219,774,84
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 74-0,07-2,493,3126,8373,1924,32
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 740,240,4411,8641,9741,4341,05
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 68-0,50-2,439,5837,6030,2838,10
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 670,230,5010,6935,0937,8436,07
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 66-0,14-1,433,3040,8176,9215,11
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 630,16-0,062,375,0924,386,76
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 630,440,36-0,9612,7030,533,72
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,060,622,338,6320,196,13
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 600,15-0,272,014,5117,916,50
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 590,160,281,3324,0575,7610,06
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 56-0,46-2,189,7132,1130,0833,33
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,070,462,337,6827,875,53
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 560,140,0811,4142,1847,8939,36
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 55-0,03-2,153,6048,29100,2922,78
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 540,23-0,0211,8837,9743,5738,95
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 530,170,284,0014,6829,5714,22
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 500,090,343,7311,2630,1710,85
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 500,150,285,4017,6626,6817,02
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 490,00-2,540,0523,3760,924,05
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 490,150,661,9421,7574,9610,12
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 480,613,852,1113,7651,9910,53
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 460,18-0,0910,8637,9545,9738,23
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 460,12-0,072,155,9623,856,76
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 460,300,5411,1440,2265,6742,77
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,080,582,539,0530,476,02
YKB B Tipi Altın Fonu 430,613,711,6512,9549,209,93
İş Bankası B Tipi Global Borçlanma Araçları Yabancı Menkul Kıymet Fonu 430,180,300,1321,5665,144,25
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimBNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
KodBPE
ISINTRYDHEM00052
Kuruluş Tarihi02.10.2003
Halka Arz Tarihi01.12.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0001000000
Fon Tutarı150.000.000 TL
Karşılaştırma ÖlçütüFon portföy yapısı/yönetim stratejisi karşılaştırma ölçütü kullanmaya elverişli olmaması nedeniyle karşılaştırma ölçütü belirlenememiştir.
YöneticiFortis Portföy Yönetimi
Yönetici Adresiwww.fortisportfoy.com.tr
Fon GrubuBNP Paribas Cardif Emeklilik
Kurucu Adresiwww.cardif.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X