FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
BNP Paribas Cardif Emeklilik genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,044386 TL
    Son Fiyatı

  • %0,00
    Günlük
    Değişimi

  • ~4.205Mil.
    Pay

  • ~187MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %28
    Doluluk

  • 90.716
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF0,00-1,421,897,6114,9016,7635,04
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
11.09.20170,045000-0,061,2119,4691.159189.011.506280,0024,780,000,0025,7537,20
12.09.20170,0451330,301,5119,8191.025189.477.848280,0024,780,000,0025,7537,20
14.09.20170,045029-0,231,5019,5491.046189.564.900280,0024,780,000,0025,7537,20
15.09.20170,0450290,000,7719,5491.046189.564.900280,0024,780,000,0025,7537,20
18.09.20170,0450290,001,3319,6191.046189.564.900280,0024,780,000,0025,7537,20
19.09.20170,044745-0,630,6919,1390.905188.563.835280,0024,340,000,0025,4333,40
20.09.20170,0447450,000,6918,8190.905188.563.835280,0024,340,000,0025,4333,40
21.09.20170,0447740,060,6218,9990.875188.684.633280,0024,340,000,0025,4333,40
22.09.20170,044616-0,350,2718,4190.843187.922.763280,0024,340,000,0025,4333,40
25.09.20170,0446460,07-0,1317,7590.789187.946.972280,0024,340,000,0025,4333,40
26.09.20170,044386-0,58-0,7116,8790.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
27.09.20170,0443860,00-0,7118,0790.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
28.09.20170,0443860,00-1,0217,6390.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
29.09.20170,0443860,00-1,1817,2990.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
02.10.20170,0443860,00-1,3517,2290.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
03.10.20170,0443860,00-1,3517,3690.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
04.10.20170,0443860,00-1,3516,9390.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
05.10.20170,0443860,00-1,3317,0190.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
06.10.20170,0443860,00-1,1116,8290.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
09.10.20170,0443860,00-1,4216,8690.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
10.10.20170,0443860,00-1,4216,7690.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
11.10.20170,0443860,00-1,3616,7290.716186.641.634280,0024,340,000,0025,4333,40
Ortalama0,044608-0,06-0,2718,0390.829187.662.077,14280,0024,440,000,0025,5034,26
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003           6,225,62
2004-1,794,656,92-4,31-3,963,454,553,143,141,19-0,996,9424,33
20054,271,78-4,23-2,774,082,963,421,143,50-0,144,072,0821,41
20063,332,98-1,03-1,14-5,82-0,622,962,722,173,221,00-1,428,46
20072,18-0,951,441,033,960,544,49-0,183,283,18-3,08-1,3015,55
2008-12,117,04-4,013,922,06-4,735,33-0,14-1,55-10,880,452,38-13,65
20091,08-1,762,538,594,192,975,883,390,74-0,83-0,474,5933,78
20102,44-2,123,531,45-2,190,501,440,551,920,92-0,640,728,90
2011-1,24-1,371,792,82-2,820,14-0,18-3,913,10-1,78-0,39-1,43-5,45
20124,671,821,47-0,39-1,845,581,981,60-0,082,991,672,7624,56
20131,360,403,211,130,47-4,88-1,29-3,315,432,17-0,11-3,370,67
2014-1,650,763,352,722,640,051,73-0,46-2,264,162,82 14,49
20152,72-2,52-1,760,940,69-0,01-0,32-2,08-0,243,07-0,83 -0,71
20160,801,313,801,97-0,780,77-0,470,591,080,84-0,83 11,08
20173,470,851,752,841,701,462,051,28-1,32   14,90
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF 0,0042,05141,84127,054
Katılım Emeklilik Grup Alternatif Esnek EYF 0,00810,74210,52398,1763
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,00540,64312,123310,0238
Asya Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,00300,4948,30527,1272
Asya Emeklilik Muhafazakar Katılım Esnek EYF 0,00230,47511,05368,9054
Katılım Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,00770,3667,34596,7573
Allianz Yaşam ve Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,00200,3679,86427,6068
Halk Emeklilik Katılım Standart EYF 0,00640,3286,25735,6782
Garanti Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,00560,3296,12755,6981
Katılım Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,00780,29106,83646,4477
Ziraat Emeklilik Standart EYF 0,00430,25117,46576,6474
MetLife Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,00740,25126,48706,3878
Anadolu Hayat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,00270,16138,37517,6766
Ziraat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,00400,16149,34468,0964
Axa Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,00710,15158,65507,8665
Fiba Emeklilik Esnek EYF 0,00670,091610,903811,0821
Ziraat Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,00180,07178,14537,1271
Asya Emeklilik Katılım Standart EYF 0,00480,06187,13616,2080
Garanti Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,00360,05199,34478,3262
Ergo Emeklilik Standart EYF 0,0065-0,02205,51796,2679
BNP Paribas Cardif Emeklilik Standart EYF 0,0055-0,15216,35727,6067
ING Emeklilik Katkı EYF 0,0044-0,16229,42458,9748
Vakıf Emeklilik Katkı EYF 0,0045-0,17236,98638,9153
Fiba Emeklilik Standart EYF 0,0068-0,22245,03817,4470
Vakıf Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,0046-0,23257,41586,5076
Aegon Emeklilik Katkı EYF 0,0028-0,30265,08807,5869
Fiba Emeklilik Katkı EYF 0,0069-0,37276,22748,7060
Avivasa Emeklilik Standart EYF 0,0042-0,38284,79826,6075
Katılım Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,0080-0,39299,85438,9947
BNP Paribas Cardif Emeklilik Katkı EYF 0,0034-0,43307,08628,8057
Allianz Yaşam ve Emeklilik Standart EYF 0,0050-0,45317,84548,9946
Anadolu Hayat Emeklilik Esnek EYF 0,005-0,473211,323510,9723
Metlife Emeklilik Katkı Emeklilik EYF 0,0047-0,51336,05778,7458
Groupama Emeklilik Standart EYF 0,0061-0,51346,68668,6561
Axa Emeklilik Katkı EYF 0,0033-0,53356,65678,9549
Anadolu Hayat Emeklilik Katkı EYF 0,0026-0,53366,73659,0445
Cigna Finans Emeklilik Standart EYF 0,0066-0,55378,81498,7359
Cigna Finans Emeklilik Katkı EYF 0,0035-0,56389,24488,8855
Ziraat Emeklilik Katkı EYF 0,0041-0,58396,57688,9550
Cigna Finans Emeklilik Esnek EYF 0,0013-0,604010,963710,2537
Garanti Emeklilik Katkı EYF 0,0037-0,66417,22609,4843
Halk Emeklilik Katkı EYF 0,0049-0,70426,54698,9252
ING Emeklilik Esnek EYF 0,0012-0,724316,071614,7410
Groupama Emeklilik Katkı EYF 0,0038-0,75446,42719,3644
Allianz Yaşam ve Emeklilik Katkı EYF 0,0039-0,80457,76559,9739
Avivasa Emeklilik Katkı EYF 0,0032-0,89466,00788,9251
Allianz Emeklilik Katkı EYF 0,0029-0,89476,07768,8756
Allianz Emeklilik Standart EYF 0,0076-0,94487,59569,6242
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 0,003-0,96499,654410,6226
Ziraat Emeklilik Esnek EYF 0,0019-0,995014,542814,4712
MetLife Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,0072-1,125110,404010,9324
Garanti Emeklilik Esnek EYF 0,001-1,155215,702214,2815
Garanti Emeklilik Altın EYF 0,0057-1,185315,862010,3332
Allianz Emeklilik Altın EYF 0,0075-1,185415,41249,7740
MetLife Emeklilik Esnek EYF 0,0015-1,205514,073114,5511
Garanti Emeklilik Esnek (TL) EYF 0,0017-1,225615,342514,2016
Axa Emeklilik Altın EYF 0,0070-1,245716,021910,3133
Allianz Yaşam ve Emeklilik Altın EYF 0,0051-1,255816,551010,5627
Anadolu Hayat Emeklilik Altın EYF 0,0073-1,265916,071710,2935
Halk Emeklilik Katılım Esnek EYF 0,0062-1,276010,07419,7541
Groupama Emeklilik Altın EYF 0,0060-1,306116,091510,2736
Ziraat Emeklilik Altın EYF 0,0058-1,316216,121410,3631
Avivasa Emeklilik Altın EYF 0,0052-1,336316,251210,4029
BNP Paribas Cardif Emeklilik Altın EYF 0,0053-1,336416,041810,3730
Vakıf Emeklilik Altın EYF 0,0059-1,336515,832110,3134
Asya Emeklilik Altın Katılım EYF 0,0031-1,346616,471110,6325
Garanti Emeklilik Esnek Alternatif EYF 0,0014-1,346711,523411,0322
Katılım Emeklilik Alternatif Altın EYF 0,0079-1,346816,171310,4528
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF 0,008-1,366916,72814,909
Halk Emeklilik Esnek EYF 0,0025-1,427014,562713,9317
Allianz Emeklilik Esnek EYF 0,0082-1,427113,713213,2218
Anadolu Hayat Emeklilik Dinamik Esnek EYF 0,0024-1,497217,84716,287
Aegon Emeklilik Dengeli EYF 0,007-1,597315,252614,3214
Avivasa Emeklilik Dengeli EYF 0,0010-1,877414,093012,6819
Avivasa Emeklilik Esnek EYF 0,0011-1,917514,152912,5820
Groupama Emeklilik Esnek EYF 0,006-2,097615,442314,4413
Vakıf Emeklilik Esnek EYF 0,009-3,377716,58915,128
Allianz Yaşam ve Emeklilik BIST Temettü Endeksi EYF 0,0021-5,137829,52428,503
Garanti Emeklilik Hisse Senedi EYF 0,0016-5,427935,14232,331
Avivasa Emeklilik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu 0,002-5,558034,06332,022
Halk Emeklilik Katılım Hisse Senedi EYF 0,0063-5,838122,90621,665
Allianz Yaşam ve Emeklilik Koç İştirak Endeksi EYF 0,0022-7,468225,70520,066
Ortalama0,00 -0,95 12,12 11,06 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 960,006,361,5023,8664,047,65
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 720,00-6,04-3,0155,58173,3035,19
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 430,00-5,155,3042,5166,1443,27
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Asya YMK Dördüncü Alt Fon 420,002,211,8435,2641,3527,29
Ata Yatırım Şemsiye Fona Bağlı Verim Odaklı Değişken İkinci Alt Fon 410,00-6,84-1,1137,1863,9534,03
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı BRIC Ülkeleri YMK Beşinci Alt Fon 400,002,134,7325,9955,3014,08
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 360,003,602,2139,7683,0618,92
İş Bankası B Tipi Likit Fon 360,000,692,8310,7331,708,68
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 360,00-6,53-2,5223,7769,7619,41
Ak Portföy Para Piyasası Fonu 350,000,512,6510,6933,088,54
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 1830,00-6,04-3,0155,58173,3035,19
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1600,000,692,8310,7331,708,68
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 1400,00-4,27-4,9237,1255,9323,97
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,000,462,339,2328,647,34
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 1230,00-1,473,7814,8752,629,54
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,00-1,11-3,299,8135,353,09
Ak Portföy Altın Fonu 1160,00-1,373,8015,2953,999,52
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,000,432,278,8327,347,05
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 1020,00-5,450,2230,9039,8928,55
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 960,00-4,800,9332,5240,4432,32
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 950,00-5,010,4531,1340,2531,15
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,000,502,6210,3732,428,32
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 900,00-4,680,4135,3952,3433,05
Ak Portföy Değişken Fon 880,000,492,116,9829,036,56
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 880,00-0,690,914,30-98,747,56
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,000,482,5010,0331,628,03
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 790,00-4,821,0332,9940,2132,66
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 790,00-4,87-1,0516,1833,8015,09
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 750,00-6,53-2,5223,7769,7619,41
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 750,00-5,59-0,1535,4439,3134,21
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,000,421,876,9020,385,97
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 680,00-4,28-3,5628,3225,9929,60
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 670,00-5,021,1130,5438,6030,71
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 650,003,602,2139,7683,0618,92
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 630,00-0,671,283,7423,657,06
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 630,00-1,17-2,098,7328,482,98
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,001,092,679,0021,347,82
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 600,00-2,26-0,401,5215,895,03
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 590,001,440,4118,5969,929,76
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 560,00-4,14-3,2024,1028,9125,31
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 560,001,860,5540,71102,3223,61
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,000,261,737,4628,006,51
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 560,00-6,03-0,2136,5946,7032,62
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 540,00-4,821,0333,7944,0233,16
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 530,00-0,581,1914,0431,7513,73
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 500,00-0,961,359,6529,9210,62
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 500,00-1,711,3315,6327,7715,63
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 490,006,361,5023,8664,047,65
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 490,001,430,9016,9468,469,89
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 470,00-5,155,3042,5166,1443,27
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 470,00-1,364,0715,9753,7010,27
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 460,00-5,26-0,3532,6143,9031,68
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 460,00-0,461,174,7023,637,15
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,000,191,898,5030,406,99
YKB B Tipi Altın Fonu 430,00-1,363,8015,2050,609,59
İş Bankası B Tipi Global Borçlanma Araçları Yabancı Menkul Kıymet Fonu 430,002,92-1,1016,7659,634,39
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimBNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
KodBPE
ISINTRYDHEM00052
Kuruluş Tarihi02.10.2003
Halka Arz Tarihi01.12.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0001000000
Fon Tutarı150.000.000 TL
Karşılaştırma ÖlçütüFon portföy yapısı/yönetim stratejisi karşılaştırma ölçütü kullanmaya elverişli olmaması nedeniyle karşılaştırma ölçütü belirlenememiştir.
YöneticiFortis Portföy Yönetimi
Yönetici Adresiwww.fortisportfoy.com.tr
Fon GrubuBNP Paribas Cardif Emeklilik
Kurucu Adresiwww.cardif.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X