FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Gelir ve Para > Para Piyasası Fonları
BNP Paribas Cardif Emeklilik genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,044059 TL
    Son Fiyatı

  • %0,03
    Günlük
    Değişimi

  • ~3.364Mil.
    Pay

  • ~148MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %11
    Doluluk

  • 42.260
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF0,241,713,176,3610,3511,5934,01
Para Piyasası Fonu Endeksi0,211,542,92  7,0925,77
Tahvil ve Bono Fonu Endeksi0,171,252,27  6,0920,09
Emtia Fonları Endeksi0,177,858,42  21,9777,00
Esnek Fonlar Endeksi0,092,673,30  9,2251,62
Uluslararası Fonlar Endeksi0,046,876,67  27,6672,54
FM 50 Endeksi-0,080,861,38  6,3519,64
FM 30 Endeksi-0,090,470,98  5,8318,67
Fon Sepeti Endeksi-0,3810,7211,59  34,3975,65
Karma Fon Endeksi-0,713,181,41  14,4116,84
Hisse Senedi Yoğun Fon Endeksi-2,087,070,30  24,5828,76
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
16.10.20170,0433050,000,4110,5442.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
17.10.20170,0433050,000,4110,4642.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
18.10.20170,0433050,000,4110,4442.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
19.10.20170,0433050,000,2010,4242.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
20.10.20170,0433050,000,2010,3942.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
23.10.20170,0433050,000,1410,3442.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
24.10.20170,0433050,000,1410,2742.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
25.10.20170,0433050,000,0310,2442.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
26.10.20170,0433050,000,0010,2242.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
27.10.20170,0433050,000,0010,1942.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
30.10.20170,0433050,000,0010,1742.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
31.10.20170,0433050,000,0010,0942.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
01.11.20170,0433050,000,0010,0642.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
02.11.20170,0433050,000,0010,0442.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
03.11.20170,0433050,000,0010,0142.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
06.11.20170,0433050,000,009,9942.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
07.11.20170,0433050,000,009,9142.668145.444.3561122,040,000,000,0024,1943,85
08.11.20170,0439401,471,4711,5042.311147.904.5781122,610,000,000,0024,3143,22
09.11.20170,0439550,031,5011,5142.301147.947.2571122,610,000,000,0024,3143,22
10.11.20170,0439700,031,5411,5342.277147.896.7441122,450,000,000,0024,3343,27
13.11.20170,0440150,101,6411,6142.267147.888.9761129,240,000,000,0024,3136,52
14.11.20170,0440300,031,6711,5842.264147.910.1101129,500,000,000,0024,3036,44
15.11.20170,0440440,031,7111,5942.267148.223.3451130,870,000,000,0024,2935,13
16.11.20170,0440590,031,7411,6042.260148.226.7761130,550,000,000,0024,3335,17
Ortalama0,0435080,070,5510,6142.554146.189.659,851123,440,000,000,0024,2342,43
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003           1,601,50
20042,161,622,321,461,501,671,711,721,401,411,381,3521,39
20051,221,051,040,980,900,830,920,860,970,910,950,9212,06
20061,010,911,040,910,940,851,351,451,441,321,321,5414,64
20071,271,221,451,301,381,341,231,441,211,351,281,1716,72
20081,171,181,091,141,311,201,321,321,371,151,401,3515,99
20091,320,870,900,900,620,700,720,570,580,490,430,518,89
20100,410,430,480,480,470,500,540,490,480,510,490,555,94
20110,380,390,460,500,480,500,550,570,470,390,670,786,22
20120,790,670,630,680,640,770,650,560,370,380,410,347,08
20130,430,350,360,430,290,320,410,460,540,530,450,535,17
20140,560,700,780,800,750,640,630,610,610,760,65 8,44
20150,750,600,670,780,710,760,800,740,800,870,76 9,43
20160,770,780,920,770,790,800,780,710,750,710,68 9,50
20170,740,750,930,870,951,060,981,200,720,00  10,39
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0341,74111,60210,392
Avivasa Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0371,73211,50510,313
Avivasa Emeklilik Likit Kamu EYF 0,0381,73311,50410,305
Vakıf Emeklilik Para Piyasası Likit Esnek EYF 0,03101,73411,56310,314
Ziraat Emeklilik Likit Karma EYF 0,03181,72511,66110,431
Anadolu Hayat Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,03151,72611,30910,119
Groupama Emeklilik Likit Kamu EYF 0,0331,72711,35710,166
Allianz Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0351,72811,111110,0210
Axa Emeklilik Para Piyasası Likit Karma EYF 0,03171,71911,15109,9811
Allianz Yaşam ve Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,03121,711011,34810,147
Fiba Emeklilik Likit Esnek EYF 0,0321,681111,36610,138
Halk Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,03141,661210,90139,8212
Garanti Emeklilik Likit Esnek EYF 0,03161,641310,95129,8213
ING Emeklilik Likit Karma EYF 0,03111,601410,50159,3915
MetLife Emeklilik Likit EYF 0,0391,581510,56149,5114
Aegon Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0361,551610,23179,1620
Allianz Yaşam ve Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Karma EYF 0,03131,511710,18199,2118
Cigna Finans Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF 0,0411,511810,30169,2117
Halk Emeklilik Emanet Likit Kamu EYF 0,03211,501910,21189,2716
Allianz Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Kamu EYF 0,03191,492010,12209,1719
BNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Emanet Likit Karma EYF 0,03201,472110,08219,1221
Ortalama0,03 1,64 10,93 9,81 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
Allianz Yaşam ve Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları Euro EYF 991,378,089,0631,3262,8224,73
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 50-2,1224,8717,0588,25229,5468,81
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 43-0,1714,7513,0056,35124,5341,84
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Asya YMK Dördüncü Alt Fon 430,8315,2516,0357,3365,3846,71
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF 42-0,4313,2913,1659,55150,2343,94
İş Bankası B Tipi Likit Fon 380,031,733,3211,7832,9010,55
Ziraat Bankası B Tipi Şemsiye Fona Bağlı Altın Üçüncü Alt Fon 360,999,1010,3621,5577,7519,93
ING Bank B Tipi Altın Yatırım Fonu 350,898,659,7320,5474,7718,96
Ak Portföy Py Özel Sektör Borçlanma Araçları Özel Fonu 350,041,983,5913,5745,1512,13
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 35-0,7413,4618,4929,2623,0213,10
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 183-2,1224,8717,0588,25229,5468,81
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1600,031,733,3211,7832,9010,55
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 140-2,495,34-0,0146,6957,1030,58
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,031,562,8410,0729,669,01
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 1230,938,549,4920,5676,0018,89
Ak Portföy Altın Fonu 1170,968,9710,0721,0577,9919,34
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,183,793,1411,7334,337,01
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,051,412,669,6328,248,55
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 102-1,905,411,3442,0938,1735,51
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 96-1,724,410,1241,6735,8836,93
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 96-2,134,570,3443,4335,8138,36
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,031,683,0811,3233,5610,14
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 90-1,655,382,0946,1950,0840,21
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 89-0,14-2,31-1,895,08-98,815,08
Ak Portföy Değişken Fon 880,150,741,857,6827,667,35
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,031,653,0011,0032,729,81
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 79-2,054,820,5644,1736,3839,05
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 79-0,893,45-0,2121,4633,8219,07
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 75-1,033,45-0,5232,3261,1323,52
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 75-2,044,31-0,4146,5138,5139,99
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,040,051,306,9519,066,02
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 69-2,21-2,32-9,0728,6217,1626,60
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 680,729,6212,3342,89102,9730,37
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 67-1,834,860,8941,2835,8337,07
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 64-0,11-2,99-2,444,0214,093,87
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 63-0,655,905,4912,6737,579,05
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,251,353,199,8021,389,28
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 60-0,18-3,83-4,930,948,471,00
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 59-0,1714,7513,0056,35124,5341,84
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 580,486,416,1625,6878,0016,79
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 57-2,18-2,28-8,7825,1717,9022,45
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,040,521,618,0026,787,07
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 56-2,769,404,3153,9549,2045,09
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 54-2,014,370,2244,3039,3438,97
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 53-0,314,033,6821,1928,9018,32
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 50-0,640,860,8212,8427,8711,57
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 50-0,811,910,8820,3925,2417,83
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 490,948,9410,1421,8677,5720,14
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 49-0,396,429,8827,5073,1814,56
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 490,496,536,3225,2476,5617,07
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 47-2,116,517,2659,3463,4452,60
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 46-0,08-2,31-1,724,6217,534,67
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 46-2,215,600,6644,6842,4539,05
YKB B Tipi Altın Fonu 440,938,909,9621,0573,9019,34
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 44-0,7413,4618,4929,2623,0213,10
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,080,761,879,1229,487,80
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimBNP Paribas Cardif Emeklilik Para Piyasası Likit Kamu EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Gelir ve Para > Para Piyasası Fonları
KodBPL
ISINTRYDHEM00029
Kuruluş Tarihi02.10.2003
Halka Arz Tarihi01.12.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0000400000
Fon Tutarı300.000.000 TL
Karşılaştırma Ölçütü(%40) KYD Bono 30 Gün Endeksi + (%60) KYD O/N Brüt Repo Endeksi
YöneticiFortis Portföy Yönetimi
Yönetici Adresiwww.fortisportfoy.com.tr
Fon GrubuBNP Paribas Cardif Emeklilik
Kurucu Adresiwww.cardif.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X