FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


Garanti Emeklilik Esnek EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
Garanti Emeklilik ve Hayat genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,057106 TL
    Son Fiyatı

  • %0,62
    Günlük
    Değişimi

  • ~13.264Mil.
    Pay

  • ~757MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %53
    Doluluk

  • 105.075
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Emtia Fonları Endeksi2,054,47   13,9351,96
Para Piyasası Fonu Endeksi0,220,95   6,1624,47
Esnek Fonlar Endeksi0,020,73   8,0950,73
FM 50 Endeksi-0,100,79   5,3121,22
FM 30 Endeksi-0,140,70   4,9220,60
Tahvil ve Bono Fonu Endeksi-0,180,49   5,5420,22
Uluslararası Fonlar Endeksi-0,240,85   23,0466,08
Karma Fon Endeksi-0,441,16   9,7117,59
Garanti Emeklilik Esnek EYF-0,460,894,639,3713,9516,4437,19
Fon Sepeti Endeksi-1,05-0,55   26,9558,66
Hisse Senedi Yoğun Fon Endeksi-1,920,81   15,2231,20
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
17.07.20170,0564470,341,7214,77104.229733.691.787521,4828,880,000,0024,4838,98
18.07.20170,0565670,211,9314,91104.254736.029.476521,4828,880,000,0024,4838,98
19.07.20170,056508-0,101,9917,44104.264736.016.155521,4828,880,000,0024,4838,98
20.07.20170,0567880,502,2318,51104.286740.348.381521,4828,880,000,0024,4838,98
21.07.20170,056724-0,112,1219,19104.304739.605.006521,4828,880,000,0024,4838,98
24.07.20170,0568020,141,9920,82104.321741.562.449521,4828,880,000,0024,4838,98
25.07.20170,056793-0,021,9720,59104.350742.446.100521,2428,800,000,0024,7639,36
26.07.20170,0568420,092,0619,28104.391744.342.578521,2929,130,000,0024,6239,15
27.07.20170,0568550,022,0819,59104.416745.061.927521,2929,130,000,0024,6239,15
28.07.20170,0570070,272,3519,12104.397747.530.948521,3828,600,000,0024,4539,83
31.07.20170,056927-0,142,2118,78104.383746.611.712521,3828,600,000,0024,4539,83
01.08.20170,056914-0,022,1918,40104.375746.966.731520,3128,400,000,0024,9440,50
02.08.20170,056725-0,331,8517,44104.422745.483.983530,4728,190,000,0024,9440,52
03.08.20170,0567760,091,7918,10104.558747.160.432530,5728,220,000,0025,0240,33
04.08.20170,0568570,141,9118,99104.621749.054.252531,0828,340,000,0024,7939,96
07.08.20170,0570170,282,1218,43104.726751.685.910531,0828,380,000,0024,4940,29
08.08.20170,0571400,222,3418,88104.759753.377.941530,3828,480,000,0024,6540,70
09.08.20170,057121-0,032,3017,93104.843755.390.184530,5028,360,000,0024,6840,67
10.08.20170,056965-0,272,0217,13104.944753.755.913531,4728,140,000,0024,7739,82
11.08.20170,056838-0,221,5617,14105.046753.077.030531,4527,190,000,0025,1440,34
14.08.20170,056754-0,150,8916,44105.084752.708.782531,4529,150,000,0024,3639,31
15.08.20170,0571060,621,5217,48105.075757.443.806532,6128,480,000,0024,2438,99
Ortalama0,0568400,071,9618,15104.548746.334.158,33521,2228,590,000,0024,6339,67
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003          5,145,336,67
20040,993,272,06-2,95-2,833,864,553,332,071,54-0,377,6325,00
20054,412,74-2,57-0,743,702,823,921,943,670,136,032,1931,49
20064,212,51-2,341,28-5,48-2,802,531,70-0,654,36-1,191,705,31
20072,121,393,572,152,630,394,41-1,054,772,36-0,980,8525,14
2008-6,850,80-3,843,41-1,85-4,147,56-0,26-2,01-7,171,044,34-9,92
20090,68-2,123,327,773,762,704,585,402,18-0,03-1,004,3233,70
20101,27-5,155,021,14-3,371,721,490,653,320,43-1,800,695,14
2011-2,09-0,781,342,61-2,260,60-0,36-3,912,53-2,11-1,29-1,16-7,12
20124,902,451,31-0,31-1,875,742,361,430,062,801,712,7326,00
20131,470,612,021,510,33-4,79-1,99-2,345,081,88-0,81-3,73-1,30
2014-2,190,763,804,073,380,151,51-0,52-2,153,963,79 17,18
20152,48-2,21-0,810,390,770,160,27-2,10-0,833,44-0,12 0,54
20160,871,493,602,71-1,501,14-0,050,681,260,86-0,91 11,82
20172,901,471,382,531,911,262,03     14,66
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Avivasa Emeklilik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu 2,4724,32142,50340,592
Garanti Emeklilik Hisse Senedi EYF 2,8014,13244,69241,971
Halk Emeklilik Katılım Hisse Senedi EYF 1,2653,49330,08628,614
Allianz Yaşam ve Emeklilik BIST Temettü Endeksi EYF 1,9633,47438,20438,463
Allianz Yaşam ve Emeklilik Altın EYF -1,07743,46512,41239,7928
Asya Emeklilik Altın Katılım EYF -1,08773,42612,49229,8927
Katılım Emeklilik Alternatif Altın EYF -1,08793,42712,16299,7229
Ziraat Emeklilik Altın EYF -1,07733,41812,14319,6335
Avivasa Emeklilik Altın EYF -1,08803,41912,29279,6831
Vakıf Emeklilik Altın EYF -1,08783,401011,80349,5637
BNP Paribas Cardif Emeklilik Altın EYF -1,09823,401112,02329,6334
Groupama Emeklilik Altın EYF -1,09813,381212,25289,5238
Axa Emeklilik Altın EYF -1,08763,371312,15309,6432
Anadolu Hayat Emeklilik Altın EYF -1,07753,331412,39259,6036
Allianz Emeklilik Altın EYF -1,03723,201511,64358,9843
Garanti Emeklilik Altın EYF -0,98713,161611,96339,5239
Allianz Yaşam ve Emeklilik Koç İştirak Endeksi EYF 1,8642,031732,91528,495
Anadolu Hayat Emeklilik Dinamik Esnek EYF 0,8281,971819,38817,428
Halk Emeklilik Katılım Esnek EYF 0,43221,921910,824210,5226
Allianz Emeklilik Esnek EYF 0,71121,732015,362014,5420
MetLife Emeklilik Esnek EYF 0,69131,702116,041815,7011
Asya Emeklilik Muhafazakar Katılım Esnek EYF -0,08691,66229,40498,0958
Avivasa Emeklilik Esnek EYF 0,8371,652317,921115,0213
Aegon Emeklilik Dengeli EYF 0,64141,632417,631316,0410
Avivasa Emeklilik Dengeli EYF 0,80101,622517,681214,9814
Groupama Emeklilik Esnek EYF 0,8291,592618,531016,439
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF 0,72111,592719,08915,6712
Garanti Emeklilik Esnek EYF 0,62151,522817,481414,6619
Garanti Emeklilik Esnek (TL) EYF 0,62161,492916,801614,6718
Vakıf Emeklilik Esnek EYF 1,1261,413021,45718,717
Garanti Emeklilik Esnek Alternatif EYF 0,47201,373112,712111,8721
Halk Emeklilik Esnek EYF 0,52191,283216,281714,8616
Ziraat Emeklilik Esnek EYF 0,57181,273315,911914,8117
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 0,40251,213411,293811,0123
ING Emeklilik Esnek EYF 0,62171,173517,421514,9815
Cigna Finans Emeklilik Esnek EYF 0,41241,013611,39379,2441
Anadolu Hayat Emeklilik Esnek EYF 0,43211,013712,352610,7325
Fiba Emeklilik Esnek EYF 0,01660,993811,143910,8824
Katılım Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,07570,983911,07419,4940
Ziraat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,16400,974010,25456,9664
Garanti Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,15410,944110,14477,6062
ING Emeklilik Katkı EYF 0,29260,934210,50438,3154
Asya Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,03630,90438,86545,9474
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF -0,02670,904412,39248,8645
MetLife Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,08530,85457,14745,5578
Ziraat Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,12480,85468,99526,3071
Allianz Yaşam ve Emeklilik Standart EYF 0,21310,84478,81558,4748
Anadolu Hayat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,13440,82489,02516,6568
Allianz Emeklilik Standart EYF 0,27270,80498,72569,7130
Axa Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,12490,80509,28506,8365
Katılım Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,02640,80518,24595,7075
Cigna Finans Emeklilik Standart EYF 0,17360,80529,54488,1057
Asya Emeklilik Katılım Standart EYF 0,02650,80538,01615,6576
Cigna Finans Emeklilik Katkı EYF 0,13450,775410,30448,3253
Allianz Yaşam ve Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,05590,775510,19466,3770
Allianz Yaşam ve Emeklilik Katkı EYF 0,23290,76568,91539,6433
MetLife Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,42230,735711,084011,4822
Katılım Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,05610,72587,38715,5977
Ziraat Emeklilik Standart EYF 0,05600,71597,91625,5179
Allianz Emeklilik Katkı EYF 0,17390,68607,36728,5847
Halk Emeklilik Katılım Standart EYF 0,09500,67616,53784,5482
BNP Paribas Cardif Emeklilik Katkı EYF 0,17380,66628,03608,1156
Groupama Emeklilik Katkı EYF 0,21300,66637,67698,9844
Garanti Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,07560,66646,69774,7381
Groupama Emeklilik Standart EYF 0,18340,66657,68688,1655
Avivasa Emeklilik Katkı EYF 0,20320,64667,35738,6746
Anadolu Hayat Emeklilik Katkı EYF 0,17370,63677,82648,4549
Axa Emeklilik Katkı EYF 0,17350,62687,77668,3950
Ergo Emeklilik Standart EYF 0,04620,62695,86805,2780
Fiba Emeklilik Katkı EYF 0,07540,61707,50708,0660
Garanti Emeklilik Katkı EYF 0,18330,61718,41588,9942
Vakıf Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,24280,60728,51576,1572
Vakıf Emeklilik Katkı EYF 0,08520,59737,77658,0261
Halk Emeklilik Katkı EYF 0,14420,58747,69678,3751
BNP Paribas Cardif Emeklilik Standart EYF 0,09510,56756,91766,7766
Ziraat Emeklilik Katkı EYF 0,13460,54767,83638,3752
Metlife Emeklilik Katkı Emeklilik EYF 0,14430,53777,04758,0759
Aegon Emeklilik Katkı EYF 0,07550,52785,97796,6269
Fiba Emeklilik Standart EYF 0,12470,50795,69816,7067
Katılım Emeklilik Grup Alternatif Esnek EYF -0,04680,478011,54367,3663
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF -0,55700,468149,10125,986
Avivasa Emeklilik Standart EYF 0,06580,38825,45825,9573
Ortalama0,18 1,46 13,04 11,35 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 881,924,0617,7474,38207,1547,55
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 592,294,3114,8940,0148,4241,42
YKB B Tipi Altın Fonu 55-1,083,361,8011,2646,529,01
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 522,122,7813,4137,4647,0137,31
Finansbank İstanbul Silver B Tipi Gümüş Borsa Yatırım Fonu 480,176,902,540,8337,815,28
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 460,581,052,9249,42107,4225,38
Türkiye Yüksek Piyasa Değerli Bankalar A Tipi Borsa Yatırım Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 453,072,7916,3149,1837,0248,60
Ak Portföy Emtia Yabancı BYF Fon Sepeti Fonu 45-1,460,82-1,3013,40-3,64-5,24
Ata Yatırım A Tipi Değişken Fon 452,444,5515,0646,0471,6044,77
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF 44-0,550,463,4149,10138,6725,98
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 1801,924,0617,7474,38207,1547,55
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1590,031,103,1010,3731,096,96
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 1401,710,7011,6544,1166,0033,87
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,050,942,689,1928,325,97
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 123-1,043,401,9111,2548,349,08
Strateji A Tipi Değişken Fon 117-0,160,17-1,1814,4336,314,88
Ak Portföy Altın Fonu 116-1,093,301,6911,2449,578,91
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,030,902,618,6827,055,70
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 1022,314,0412,8738,5142,8036,53
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 962,334,1813,3238,1945,4039,63
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 962,344,2114,0338,8643,7940,62
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,031,093,0810,2932,086,81
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 902,614,0313,4842,2556,6740,30
Ak Portföy Değişken Fon 890,030,813,257,1029,745,64
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 890,070,221,785,35-98,747,17
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,031,032,929,9231,306,59
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 792,344,3114,2239,4144,5341,03
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 791,042,477,8822,6541,1420,54
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,050,511,936,9019,814,68
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 741,622,236,0229,7378,4526,90
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 742,574,1914,5643,9346,4643,29
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 682,842,6415,2442,9337,3542,59
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 672,224,6313,6436,9942,5438,49
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 660,74-0,413,3840,9480,5416,23
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 630,090,382,194,7724,696,51
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 63-0,111,12-0,6713,2934,044,53
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,010,802,208,5220,195,94
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 600,060,331,824,1618,216,28
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 59-0,340,550,6622,6377,0310,00
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 562,812,6715,0037,3437,1037,41
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,040,522,257,6727,955,36
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 562,164,4814,9744,6853,3542,09
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 550,581,052,9249,42107,4225,38
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 542,294,3114,8940,0148,4241,42
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 530,491,424,6314,9232,3614,69
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 500,401,214,2011,2930,9711,01
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 500,931,996,3418,2528,5217,73
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 490,35-2,11-1,0722,7463,494,26
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 49-0,351,031,3520,4776,2510,10
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 48-1,083,402,0112,0749,229,56
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 462,364,0214,3240,2151,3941,06
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 460,060,352,025,7424,086,56
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 462,444,2814,8842,4968,7345,10
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,030,692,409,0330,535,82
YKB B Tipi Altın Fonu 43-1,083,361,8011,2646,529,01
İş Bankası B Tipi Global Borçlanma Araçları Yabancı Menkul Kıymet Fonu 43-0,46-0,43-0,4520,4466,644,22
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimGaranti Emeklilik Esnek EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
KodGHE
ISINTRYGHEK00075
Kuruluş Tarihi01.08.2003
Halka Arz Tarihi27.10.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0000550000
Fon Tutarı100.000.000 TL
Karşılaştırma ÖlçütüGaranti Emeklilik Esnek Emeklilik Fon’unun, Fon Portföy yapısı/ yönetim stratejisi karşılaştırma ölçütü kullanmaya elverişli olmaması nedeniyle “karşılaştırma ölçütü” belirlenememiştir.
YöneticiGaranti Portföy
Yönetici Adresiwww.gpy.com.tr
Fon GrubuGaranti Emeklilik
Kurucu Adresiwww.garantiemeklilik.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X