FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


Groupama Emeklilik Esnek EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
Groupama Emeklilik genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,046408 TL
    Son Fiyatı

  • %0,16
    Günlük
    Değişimi

  • ~1.535Mil.
    Pay

  • ~71MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %15
    Doluluk

  • 23.175
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Fon Sepeti Endeksi2,402,60 1,10 33,3560,92
Uluslararası Fonlar Endeksi1,591,41 2,21 22,9766,36
Emtia Fonları Endeksi0,94-2,03 -2,93 11,7446,63
Hisse Senedi Yoğun Fon Endeksi0,880,82 13,31 12,6127,96
Karma Fon Endeksi0,611,70 7,02 7,5414,83
Groupama Emeklilik Esnek EYF0,551,806,4914,6514,2616,1332,09
Esnek Fonlar Endeksi0,441,11 2,12 7,9650,12
Para Piyasası Fonu Endeksi0,220,91 1,69 5,7923,99
FM 50 Endeksi0,180,77 2,74 4,4920,13
Tahvil ve Bono Fonu Endeksi0,140,82 1,76 2,5119,95
FM 30 Endeksi0,110,75 2,80 4,1419,59
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
13.06.20170,0456250,242,4116,2623.35370.225.166152,1429,130,000,0026,7830,41
14.06.20170,045616-0,022,3916,4123.32369.977.140152,1429,130,000,0026,7830,41
15.06.20170,0456200,012,4016,6423.31269.932.639152,1429,130,000,0026,7830,41
16.06.20170,0456200,002,1416,3923.31269.932.639152,1429,130,000,0026,7830,41
19.06.20170,045496-0,271,7216,6723.30069.823.631152,1429,200,000,0026,8230,47
20.06.20170,0456790,402,1316,7223.29070.146.799151,4229,820,000,0026,7330,37
21.06.20170,045669-0,022,1115,8023.28670.128.271151,4130,500,000,0026,5830,06
22.06.20170,0456900,052,3415,7623.26470.082.965151,4329,570,000,0027,0330,57
23.06.20170,0458240,292,1316,1723.26470.235.523152,1329,050,000,0026,8530,33
28.06.20170,045820-0,011,3816,8823.22070.242.445152,1329,050,000,0026,8530,33
29.06.20170,0459240,231,7716,3123.20570.293.350152,1329,050,000,0026,8530,33
30.06.20170,045863-0,131,5716,3223.20570.292.463152,1329,050,000,0026,8530,33
03.07.20170,0459280,141,6016,3923.20670.471.536152,0830,710,000,0026,2129,61
04.07.20170,0459600,071,6715,9423.20570.449.620154,8728,670,000,0026,4935,57
05.07.20170,0460810,261,4216,2523.19570.622.425154,8728,670,000,0026,4935,57
06.07.20170,045991-0,201,3816,0223.19470.531.646154,8728,670,000,0026,4935,57
07.07.20170,045970-0,051,2915,9723.18870.495.977154,8728,670,000,0026,4935,57
10.07.20170,045922-0,101,2415,6123.18670.497.719154,8728,670,000,0026,4935,57
11.07.20170,0460870,361,6116,1223.18370.768.815154,8728,670,000,0026,4935,57
12.07.20170,0463360,541,8016,1323.18671.196.694154,8728,670,000,0026,4935,57
13.07.20170,0464080,161,7215,4923.17571.258.500154,8728,670,000,0026,4935,57
Ortalama0,0458630,091,8216,2023.24170.362.188,75153,0729,140,000,0026,6632,31
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003           7,926,94
2004-3,324,783,95-9,88-2,055,043,415,844,512,172,563,1120,55
20056,790,45-3,51-2,753,503,233,661,303,80-0,155,872,3926,88
20065,292,31-2,271,19-3,21-0,871,732,341,542,720,331,6612,96
20071,480,851,491,621,940,971,62-0,082,541,10-0,151,3215,73
2008-3,611,91-2,452,74-0,96-0,793,66-0,47-0,98-2,600,663,05-0,31
20091,59-0,112,806,370,941,761,951,230,94-0,08-0,182,7421,07
20101,92-2,793,981,95-3,181,442,420,892,260,81-0,630,7410,17
2011-0,75-1,281,031,39-1,37-0,110,09-0,911,74-1,77-0,730,24-2,78
20120,750,910,59-0,06-0,652,541,441,67-0,021,801,152,0413,06
20131,160,531,501,380,09-3,92-1,49-2,484,942,34-1,46-4,24-2,11
2014-1,980,743,623,572,920,141,44-0,71-0,763,073,06 15,43
20151,97-1,93-1,081,110,44-0,07-0,38-2,46-0,223,38-0,95 -0,44
20161,351,453,251,88-1,430,62-0,280,680,931,00-1,81 9,60
20173,241,161,343,341,951,57      14,44
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Garanti Emeklilik Hisse Senedi EYF 0,4234,39132,78236,131
Allianz Yaşam ve Emeklilik BIST Temettü Endeksi EYF 0,7114,37228,62433,873
Avivasa Emeklilik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu 0,3543,74330,94334,502
Halk Emeklilik Katılım Hisse Senedi EYF 0,4622,18421,83623,546
Anadolu Hayat Emeklilik Dinamik Esnek EYF 0,21102,09516,15914,989
MetLife Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,19122,0669,823810,4122
Aegon Emeklilik Esnek EYF 0,2772,02717,70815,128
Vakıf Emeklilik Esnek EYF 0,3351,92817,91716,887
Aegon Emeklilik Dengeli EYF 0,2381,79914,261714,0611
Groupama Emeklilik Esnek EYF 0,16171,721015,491114,4410
MetLife Emeklilik Esnek EYF 0,20111,701112,931913,6013
Allianz Emeklilik Esnek EYF 0,2961,661212,072112,4921
Avivasa Emeklilik Dengeli EYF 0,07511,641314,861513,0318
Avivasa Emeklilik Esnek EYF 0,06561,631415,021213,0517
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF 0,12191,531515,811013,7812
Garanti Emeklilik Esnek EYF 0,19141,501614,941412,9220
Ziraat Emeklilik Esnek EYF 0,10231,491713,071813,2116
ING Emeklilik Esnek EYF 0,01671,481814,961313,5114
Garanti Emeklilik Esnek (TL) EYF 0,19151,481914,321612,9719
Cigna Finans Emeklilik Esnek EYF 0,10221,43208,71458,0232
Halk Emeklilik Esnek EYF 0,2191,322112,742013,2615
MetLife Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,07501,27226,51644,6481
Halk Emeklilik Katılım Esnek EYF 0,19131,22238,31518,2530
Garanti Emeklilik Esnek Alternatif EYF 0,18161,192410,763510,1823
Ziraat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,07541,18259,71405,8869
Katılım Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,08451,17269,58418,4729
Anadolu Hayat Emeklilik Esnek EYF 0,11211,132710,21369,5325
Katılım Emeklilik Grup Alternatif Esnek EYF -0,10711,132811,08326,9551
Katılım Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,05621,12297,79544,8577
Garanti Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,07481,11309,41426,5562
Anadolu Hayat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,07491,07318,37485,7471
Axa Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,08441,04328,63465,9468
Vakıf Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,08421,04337,99535,4473
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF -0,26721,043457,66124,775
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF -0,02681,02359,82397,9733
Fiba Emeklilik Esnek EYF 0,08411,01368,35499,8224
Asya Emeklilik Muhafazakar Katılım Esnek EYF -0,06701,00377,25586,5463
Ziraat Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,05581,00388,51475,3675
Asya Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,05600,98398,31504,9776
Garanti Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,05630,96406,17684,0283
Allianz Yaşam ve Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,03660,914110,19375,5272
Katılım Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,04640,91426,81624,8178
Halk Emeklilik Katılım Standart EYF 0,04650,91436,17693,8384
ING Emeklilik Katkı EYF 0,06550,87449,28447,2245
Asya Emeklilik Katılım Standart EYF 0,05590,87457,45554,8079
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 0,09320,76469,40439,4726
Ziraat Emeklilik Standart EYF 0,05610,64477,15604,7280
Cigna Finans Emeklilik Standart EYF 0,09290,55487,17597,0150
Allianz Yaşam ve Emeklilik Koç İştirak Endeksi EYF -0,03690,484925,65524,874
Allianz Emeklilik Standart EYF 0,12180,47506,63638,5627
Allianz Yaşam ve Emeklilik Standart EYF 0,07520,47517,42577,3541
Vakıf Emeklilik Katkı EYF 0,06570,42526,06707,2146
Fiba Emeklilik Katkı EYF 0,08390,42536,24667,1947
BNP Paribas Cardif Emeklilik Katkı EYF 0,08370,42545,91737,1848
Cigna Finans Emeklilik Katkı EYF 0,10260,40558,07527,2542
Groupama Emeklilik Standart EYF 0,09350,39566,22677,2344
BNP Paribas Cardif Emeklilik Standart EYF 0,08460,38575,04816,0066
Fiba Emeklilik Standart EYF 0,08430,37584,31845,9967
Ergo Emeklilik Standart EYF 0,07470,35595,09804,4482
Garanti Emeklilik Katkı EYF 0,09340,31606,93618,0731
Allianz Yaşam ve Emeklilik Katkı EYF 0,10280,31617,45568,5528
Anadolu Hayat Emeklilik Katkı EYF 0,10250,24625,99717,5237
Metlife Emeklilik Katkı Emeklilik EYF 0,09300,22635,66767,2343
Avivasa Emeklilik Katkı EYF 0,10270,21645,65777,7035
Groupama Emeklilik Katkı EYF 0,09330,21655,96727,9634
Ergo Emeklilik Katkı EYF 0,07530,21665,37796,1965
Axa Emeklilik Katkı EYF 0,08380,21675,85747,4539
Ziraat Emeklilik Katkı EYF 0,09310,20686,24657,5238
Halk Emeklilik Katkı EYF 0,10240,17695,83757,4540
Avivasa Emeklilik Standart EYF 0,08400,16704,47835,3974
Allianz Emeklilik Katkı EYF 0,11200,14715,55787,5236
Aegon Emeklilik Katkı EYF 0,09360,05724,68825,8370
Garanti Emeklilik Altın EYF -0,2973-1,507311,32296,9154
Allianz Emeklilik Altın EYF -0,3075-1,617410,99336,3964
Anadolu Hayat Emeklilik Altın EYF -0,3176-1,727511,71236,9055
Groupama Emeklilik Altın EYF -0,3282-1,737611,46266,7661
Axa Emeklilik Altın EYF -0,3074-1,737711,26316,8956
Allianz Yaşam ve Emeklilik Altın EYF -0,3177-1,757811,74226,9552
Vakıf Emeklilik Altın EYF -0,3280-1,757910,88346,7860
Avivasa Emeklilik Altın EYF -0,3283-1,758011,53256,8957
Asya Emeklilik Altın Katılım EYF -0,3178-1,758111,69247,0849
Ziraat Emeklilik Altın EYF -0,3281-1,768211,35286,8359
Katılım Emeklilik Alternatif Altın EYF -0,3279-1,768311,36276,9253
BNP Paribas Cardif Emeklilik Altın EYF -0,3284-1,778411,28306,8558
Ortalama0,05 0,68 11,09 9,72 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
Ak Portföy Emtia Yabancı BYF Fon Sepeti Fonu 63-0,612,43-9,1512,55-5,55-5,01
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 620,24-0,0418,8557,35204,8941,18
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 560,604,7015,5729,1239,8835,22
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 550,764,166,5159,50109,5225,24
YKB B Tipi Altın Fonu 53-0,32-1,86-6,6210,5042,606,29
Avivasa Emeklilik Grup Kamu Borçlanma Araçları EYF 430,060,123,045,4425,896,37
Tacirler A Tipi Karma Fonu 380,341,999,3828,7263,7420,73
Ünlü Portföy Birinci Değişken Fonu 371,212,955,7116,0237,588,74
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 360,384,436,4152,0481,6217,64
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 360,506,6714,7927,8632,8034,90
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 1780,24-0,0418,8557,35204,8941,18
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1590,040,992,959,9030,485,76
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 1380,413,8013,7741,9965,8332,30
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1380,030,872,568,9627,894,95
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 123-0,30-1,73-6,0310,4044,046,29
Ak Portföy Altın Fonu 119-0,32-1,85-6,4110,7845,626,25
Strateji A Tipi Değişken Fon 117-0,34-1,84-0,088,8934,374,58
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,040,852,528,3426,674,74
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 1020,503,7112,6627,7534,4730,98
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 960,624,5414,5627,8135,5734,67
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 940,564,2313,6227,2237,6133,77
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,031,002,949,9131,525,63
Ak Portföy Değişken Fon 900,181,103,266,7629,484,73
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 900,183,3913,2331,3049,0634,52
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 890,08-0,222,98-98,95-98,756,64
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,030,942,819,5830,785,46
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 800,292,317,6018,3535,9717,56
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 790,614,5814,4927,9835,9834,82
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 750,304,1014,2632,3837,5937,03
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,050,262,076,3319,124,04
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 72-0,060,215,9721,9472,9623,08
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 680,453,6314,0225,6633,9931,95
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 680,384,436,4152,0481,6217,64
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 680,486,4715,6832,1932,1240,01
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 630,06-0,022,953,8622,185,79
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 63-0,30-1,56-1,205,6332,563,34
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,140,722,767,5419,645,26
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 600,08-0,412,902,4016,865,54
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 600,151,20-0,6923,2380,1510,27
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,060,702,567,2027,494,78
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 560,506,6714,7927,8632,8034,90
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 560,553,9915,4333,6744,3635,82
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 550,764,166,5159,50109,5225,24
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 530,604,7015,5729,1239,8835,22
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 530,141,235,1212,2029,0012,94
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 510,061,27-0,2719,5978,469,78
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 500,090,764,709,4028,769,47
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 500,261,936,4713,4624,7815,31
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 490,232,66-1,4933,5169,877,14
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 48-0,32-1,74-6,1511,0944,906,71
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 460,484,4015,1829,4543,2235,07
İş Bankası B Tipi Global Borçlanma Araçları Yabancı Menkul Kıymet Fonu 45-0,662,25-1,9925,9171,195,69
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 450,050,582,578,5129,785,04
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 450,050,022,834,8222,945,93
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 450,764,8015,8730,5063,0639,11
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 430,862,32-10,1320,75-7,93-6,19
YKB B Tipi Altın Fonu 43-0,32-1,86-6,6210,5042,606,29
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimGroupama Emeklilik Esnek EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
KodBEE
ISINTRYBSKE00032
Kuruluş Tarihi12.09.2003
Halka Arz Tarihi01.12.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0001000000
Fon Tutarı100.000.000 TL
Karşılaştırma ÖlçütüİMKB 100 Endeksi %15 + KYD DİBS 365 Gün Bono Endeksi %55 + KYD O/N Repo Endeksi - Brüt %30
YöneticiZiraat Portföy
Yönetici Adresiwww.ziraatportfoy.com.tr
Fon GrubuGroupama Emeklilik
Kurucu Adresiwww.groupama.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X