FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


Halkbank B Tipi Likit Fonu     




Yatırım Fonları > Para Piyasası > Likit Fonlar
Halkbank genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,040993 TL
    Son Fiyatı

  • %0,03
    Günlük
    Değişimi

  • ~81.655Mil.
    Pay

  • ~3.347MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %115
    Doluluk

  • 488.717
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Halkbank B Tipi Likit Fonu0,231,653,076,1510,0311,2532,97
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
16.10.20170,0403120,000,4010,22448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
17.10.20170,0403120,000,4010,15448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
18.10.20170,0403120,000,4010,13448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
19.10.20170,0403120,000,2010,10448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
20.10.20170,0403120,000,2010,08448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
23.10.20170,0403120,000,1310,05448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
24.10.20170,0403120,000,139,98448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
25.10.20170,0403120,000,039,95448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
26.10.20170,0403120,000,009,93448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
27.10.20170,0403120,000,009,90448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
30.10.20170,0403120,000,009,88448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
31.10.20170,0403120,000,009,81448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
01.11.20170,0403120,000,009,78448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
02.11.20170,0403120,000,009,76448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
03.11.20170,0403120,000,009,73448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
06.11.20170,0403120,000,009,71448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
07.11.20170,0403120,000,009,63448.6402.965.416.85610414,820,000,000,009,0143,58
08.11.20170,0408841,421,4211,16463.6283.245.752.99211211,990,000,000,008,9445,03
09.11.20170,0408980,031,4511,18463.0303.258.936.88111211,990,000,000,008,9445,03
10.11.20170,0409110,031,4911,19463.0273.248.037.80411211,900,000,000,009,0044,85
13.11.20170,0409520,101,5911,28461.6193.232.057.43811110,760,000,000,009,0445,82
14.11.20170,0409650,031,6211,24458.6373.221.074.29911110,440,000,000,009,0645,99
15.11.20170,0409790,031,6511,25458.2993.210.972.51111013,550,000,000,008,7644,40
16.11.20170,0409930,031,6911,27488.7173.347.233.87611514,160,000,000,008,7344,16
Ortalama0,0404950,070,5310,31453.4933.049.006.347,8410614,030,000,000,008,9944,01
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003      2,502,341,902,011,411,5012,14
20041,681,451,421,361,231,391,591,471,251,251,361,1517,84
20051,040,961,030,950,850,830,910,910,880,820,850,7911,33
20060,870,730,850,720,740,571,221,171,221,331,281,4612,58
20071,201,161,361,241,301,291,231,371,191,281,241,1015,94
20081,101,111,021,071,201,121,241,231,271,181,131,1614,68
20091,040,760,700,710,440,520,500,370,390,300,260,296,43
20100,230,220,250,260,240,260,300,270,250,290,280,293,17
20110,220,190,250,260,260,290,350,410,340,310,560,654,13
20120,820,680,680,720,710,780,650,600,420,440,440,357,52
20130,390,350,370,410,340,270,390,520,490,540,490,545,19
20140,570,650,750,840,770,680,630,630,630,770,63 8,54
20150,760,630,680,790,660,700,800,690,730,820,73 9,07
20160,740,770,940,780,760,750,770,750,750,660,66 9,35
20170,730,740,900,850,921,010,961,150,690,00  10,06
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
FonlarGünlükHaftalıkAylık3 Aylık6 AylıkYıllıkYılbaşı
Halkbank A Tipi Değişken Yatırım Fonu35,53335,53335,53335,53335,53335,533 
        
Halkbank A Tipi Karma Fon24,55324,55324,55324,55324,55324,553 
        
Halkbank B Tipi Kısa Vadeli Tahvil ve Bono Fonu26,10326,10326,10326,10326,10326,103 
        
Halkbank B Tipi Likit Fonu26,19126,19126,19126,19126,19126,191 
        
Halkbank B Tipi Tahvil Bono Fonu18,72818,72818,72818,72818,72818,728 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Ak Portföy Py Değişken Özel Fon 0,01274,43116,23113,061
Sardes Portföy İş Yatırım Verim B Tipi Değişken Fon 0,0422,2024,78283,2828
ICBC TURKEY PORTFÖY BİRİNCİ DEĞİŞKEN FON -0,21281,93313,95212,142
Azimut Pyş Para Piyasası Fonu 0,03151,81411,95310,524
Abank B Tipi Likit Fonu 0,03181,73511,67510,435
İş Bankası B Tipi Likit Fon 0,0391,73611,78410,553
Finansbank B Tipi Likit Fon 0,03141,72711,211110,0411
Ak Portföy Para Piyasası Fonu 0,03131,71811,64610,406
Fibabanka B Tipi Likit Fon 0,0381,71911,59710,317
Oyak Yatırım B Tipi Likit Fon 0,03241,691011,28910,188
Halkbank B Tipi Likit Fonu 0,0371,691111,271010,0610
Eczacıbaşı B Tipi Likit Fon 0,03191,691210,98179,9813
Vakıfbank B Tipi İnternet Likit Fonu 0,03111,681311,201310,0012
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 0,03171,681411,32810,149
Vakıfbank B Tipi Likit Fon 0,03211,6715-98,8929-98,9029
Hsbc Portföy Para Piyasası Fonu 0,0361,661610,85209,8416
Ergo Sigorta B Tipi Likit Fon 0,03251,661710,86199,6621
Denizbank B Tipi Likit Fon 0,03201,651810,95189,7719
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 0,0341,651911,00149,8118
ICBC TURKEY PORTFÖY PARA PİYASASI FONU 0,03221,642110,80219,6820
ING Bank B Tipi Likit Fon 0,0351,642010,77229,6322
Garanti Bankası B Tipi Şubesiz Likit Fonu 0,03121,642210,99159,8217
TEB B Tipi Dinamik Likit Fon 0,03161,632310,99169,8615
İstanbul Portföy İş Yatırım B Tipi Likit Yatırım Fonu 0,03101,572411,21129,8714
Şekerbank B Tipi Likit Fon 0,03261,572510,40239,4423
Gedik B Tipi Likit Fon 0,03231,53269,93248,8324
Strateji Menkul B Tipi Tahvil Bono Fonu 0,0431,48279,48258,5426
Meksa Yatırım B Tipi Likit Fon 0,0511,41289,18268,6525
Alkhair Capital B Tipi Likit Fon -0,33290,22297,59275,7127
Ortalama0,01 1,73 7,14 5,91 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
Ata Yatırım Şemsiye Fona Bağlı Verim Odaklı Değişken İkinci Alt Fon 57-2,265,960,5349,0960,5242,01
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 52-2,1224,8717,0588,25229,5468,81
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 40-0,1714,7513,0056,35124,5341,84
Allianz Yaşam ve Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları Euro EYF 381,378,089,0631,3262,8224,73
İş Bankası B Tipi Likit Fon 370,031,733,3211,7832,9010,55
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Avrupa YMK İkinci Alt Fon 370,869,2813,5249,7589,7033,56
Strateji A Tipi Değişken Fon 370,183,793,1411,7334,337,01
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Asya YMK Dördüncü Alt Fon 370,8315,2516,0357,3365,3846,71
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 37-0,7413,4618,4929,2623,0213,10
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 360,729,6212,3342,89102,9730,37
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 183-2,1224,8717,0588,25229,5468,81
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1600,031,733,3211,7832,9010,55
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 140-2,495,34-0,0146,6957,1030,58
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,031,562,8410,0729,669,01
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 1230,938,549,4920,5676,0018,89
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,183,793,1411,7334,337,01
Ak Portföy Altın Fonu 1160,968,9710,0721,0577,9919,34
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,051,412,669,6328,248,55
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 102-1,905,411,3442,0938,1735,51
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 96-2,134,570,3443,4335,8138,36
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 95-1,724,410,1241,6735,8836,93
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,031,683,0811,3233,5610,14
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 90-1,655,382,0946,1950,0840,21
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 89-0,14-2,31-1,895,08-98,815,08
Ak Portföy Değişken Fon 880,150,741,857,6827,667,35
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,031,653,0011,0032,729,81
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 79-2,054,820,5644,1736,3839,05
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 79-0,893,45-0,2121,4633,8219,07
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 75-1,033,45-0,5232,3261,1323,52
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 75-2,044,31-0,4146,5138,5139,99
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,040,051,306,9519,066,02
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 69-2,21-2,32-9,0728,6217,1626,60
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 67-1,834,860,8941,2835,8337,07
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 660,729,6212,3342,89102,9730,37
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 64-0,11-2,99-2,444,0214,093,87
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 63-0,655,905,4912,6737,579,05
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,251,353,199,8021,389,28
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 60-0,18-3,83-4,930,948,471,00
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 58-0,1714,7513,0056,35124,5341,84
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 580,486,416,1625,6878,0016,79
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 57-2,18-2,28-8,7825,1717,9022,45
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,040,521,618,0026,787,07
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 56-2,769,404,3153,9549,2045,09
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 54-2,014,370,2244,3039,3438,97
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 53-0,314,033,6821,1928,9018,32
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 50-0,640,860,8212,8427,8711,57
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 50-0,811,910,8820,3925,2417,83
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 49-0,396,429,8827,5073,1814,56
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 490,496,536,3225,2476,5617,07
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 47-2,116,517,2659,3463,4452,60
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 470,948,9410,1421,8677,5720,14
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 46-2,215,600,6644,6842,4539,05
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 46-0,08-2,31-1,724,6217,534,67
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,080,761,879,1229,487,80
YKB B Tipi Altın Fonu 440,938,909,9621,0573,9019,34
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 44-0,7413,4618,4929,2623,0213,10
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimHalkbank B Tipi Likit Fon
SınıflandırmaYatırım Fonları > Para Piyasası > Likit Fonlar
KodHLL
ISINTRYTHAL00017
Kuruluş Tarihi26.03.2003
Halka Arz Tarihi01.07.2003
Minumum İşlem Tutari5000
Minumum İşlem Katları5000
Yönetim Ücreti0,0000300000
Fon Tutarı100.000.000 TL
Karşılaştırma Ölçütü% 15.00 KYD 91 , % 80.00 KYD BRÜT Repo , % 5.00 KYD ÖST Sabit
YöneticiHalk Yatırım
Yönetici Adresiwww.halkyatirim.com.tr
Fon GrubuHalkbank
Kurucu Adresiwww.halkbank.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X