FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Büyüme Amaçlı Fonlar
ING Emeklilik genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,099454 TL
    Son Fiyatı

  • %0,00
    Günlük
    Değişimi

  • ~1.355Mil.
    Pay

  • ~135MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %68
    Doluluk

  • 46.751
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF0,00-5,87-0,0814,0728,9427,9842,82
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
11.09.20170,104284-1,30-0,3334,6546.833141.316.328688,4781,540,000,000,001,40
12.09.20170,1054291,100,7636,1346.798142.800.798688,4781,540,000,000,001,40
14.09.20170,104450-0,930,7134,8746.849141.839.992688,4781,540,000,000,001,40
15.09.20170,1044500,00-1,3934,8746.849141.839.992688,4781,540,000,000,001,40
18.09.20170,1044500,000,6935,8546.849141.839.992688,4781,540,000,000,001,40
19.09.20170,102977-1,41-0,7335,1446.814139.713.865687,5281,940,000,000,001,50
20.09.20170,101776-1,17-1,8831,1946.831138.139.821687,5281,940,000,000,001,50
21.09.20170,1019640,18-1,5231,8746.834138.326.109687,5281,940,000,000,001,50
22.09.20170,100890-1,05-2,5629,6346.805136.786.713687,5281,940,000,000,001,50
25.09.20170,1010370,15-3,6326,8946.782136.991.895687,5281,940,000,000,001,50
26.09.20170,099454-1,57-5,1425,0946.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
27.09.20170,0994540,00-5,1429,9146.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
28.09.20170,0994540,00-6,3028,6846.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
29.09.20170,0994540,00-7,1127,3846.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
02.10.20170,0994540,00-6,9728,7946.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
03.10.20170,0994540,00-6,9729,8446.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
04.10.20170,0994540,00-6,9728,8146.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
05.10.20170,0994540,00-6,6429,1446.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
06.10.20170,0994540,00-5,4028,1846.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
09.10.20170,0994540,00-5,8727,9446.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
10.10.20170,0994540,00-5,8727,9846.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
11.10.20170,0994540,00-4,6328,3846.751134.729.891687,5281,940,000,000,001,50
Ortalama0,101143-0,27-3,7730,5146.784137.107.009,09687,7481,850,000,000,001,48
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2003          1,2818,7121,29
2004-5,586,224,11-8,87-3,193,336,945,509,401,07-2,288,0025,35
20055,761,71-8,61-11,7310,425,888,070,836,57-1,2213,274,9638,19
20069,969,53-7,152,61-9,64-6,685,312,271,036,86-4,520,918,56
20076,431,894,692,916,13-0,4510,92-6,196,162,65-4,120,1134,84
2008-19,874,74-12,6311,69-6,27-15,9620,940,83-10,10-15,20-5,352,95-41,84
2009-3,58-5,7011,6221,8214,164,3810,9712,503,93-1,67-5,6312,5996,47
20106,16-9,9214,603,60-7,542,347,121,717,722,85-5,051,6625,84
2011-3,21-3,785,716,55-6,890,35-2,21-13,119,22-2,74-5,01-4,73-19,99
201211,925,704,66-3,32-7,0213,043,803,39-0,433,580,517,1050,53
20132,150,226,63-0,204,69-9,54-3,49-8,2311,304,05-2,30-10,43-7,19
2014-9,311,7410,817,446,94-1,482,83-1,84-6,386,787,75 24,35
20153,85-3,61-3,754,46-0,70-1,16-2,27-5,63-0,435,22-4,36 -9,54
20161,972,767,854,73-7,81-0,38-3,662,051,352,90-6,56 7,31
20179,292,070,837,723,543,115,521,19-6,64   28,93
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Uluslararası Karma EYF 0,0074,82130,601411,1931
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Yükselen Ülkeler Esnek EYF 0,00232,88233,901116,8223
Avivasa Emeklilik Büyüme Amaçlı Performans Esnek EYF 0,00320,08310,95336,5333
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,0024-0,06416,892614,9326
Avivasa Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,002-0,43512,453010,7232
Asya Emeklilik Büyüme Amaçlı Katılım Esnek EYF 0,0029-0,66611,273211,2130
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,008-0,79717,982515,3124
Axa Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,0027-0,94816,202814,8627
Allianz Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,003-1,08916,872714,7828
Axa Emeklilik Büyüme Amaçlı Alternatif Esnek EYF 0,0033-1,181012,313111,4129
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,0017-1,451119,592418,8921
Vakıf Emeklilik Büyüme Amaçlı Katılım Esnek EYF 0,0025-1,48126,41346,2634
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Karma EYF 0,0012-1,721320,522019,6320
Ergo Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,0018-2,311414,112915,1025
Cigna Finans Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,0021-2,591520,252120,6619
Ziraat Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0026-4,011635,601033,688
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek Turuncu EYF 0,0015-4,291736,89823,8217
MetLife Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0022-4,441829,181628,7814
Cigna Finans Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0020-4,461943,85140,971
ING Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0011-4,632028,381828,9413
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,006-4,732137,01734,147
Ergo Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0019-4,822227,451930,1612
Garanti Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse EYF 0,001-4,922337,57634,355
Axa Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0028-5,122438,04234,276
Asya Emeklilik Büyüme Amaçlı Katılım Hisse Senedi EYF 0,0030-5,202520,152220,8318
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse EYF 0,0010-5,322633,381228,5715
Halk Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0031-5,492729,081727,9816
Katılım Emeklilik Büyüme Amaçlı Alternatif Hisse Senedi EYF 0,0034-5,522819,962317,9522
Groupama Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,009-5,552933,281331,5210
Avivasa Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0016-5,683037,82335,104
Allianz Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,004-5,823137,60435,832
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi Beyaz Emeklilik Yatırım Fonu 0,0014-5,833237,60535,833
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,005-6,033336,59932,629
Vakıf Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 0,0013-6,133429,251530,5911
Ortalama0,00 -3,09 26,15 23,36 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 870,006,361,5023,8664,047,65
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 660,00-6,04-3,0155,58173,3035,19
Ata Yatırım Şemsiye Fona Bağlı Verim Odaklı Değişken İkinci Alt Fon 460,00-6,84-1,1137,1863,9534,03
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Asya YMK Dördüncü Alt Fon 430,002,211,8435,2641,3527,29
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 400,00-5,155,3042,5166,1443,27
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı BRIC Ülkeleri YMK Beşinci Alt Fon 390,002,134,7325,9955,3014,08
İstanbul Portföy İş Yatırım B Tipi Değişken Fon 360,000,502,6612,8441,939,51
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 360,003,602,2139,7683,0618,92
İş Bankası B Tipi Likit Fon 350,000,692,8310,7331,708,68
Ak Portföy Para Piyasası Fonu 350,000,512,6510,6933,088,54
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 1830,00-6,04-3,0155,58173,3035,19
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1600,000,692,8310,7331,708,68
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 1400,00-4,27-4,9237,1255,9323,97
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,000,462,339,2328,647,34
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 1230,00-1,473,7814,8752,629,54
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,00-1,11-3,299,8135,353,09
Ak Portföy Altın Fonu 1160,00-1,373,8015,2953,999,52
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,000,432,278,8327,347,05
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 1020,00-5,450,2230,9039,8928,55
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 960,00-4,800,9332,5240,4432,32
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 950,00-5,010,4531,1340,2531,15
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,000,502,6210,3732,428,32
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 900,00-4,680,4135,3952,3433,05
Ak Portföy Değişken Fon 880,000,492,116,9829,036,56
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 880,00-0,690,914,30-98,747,56
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,000,482,5010,0331,628,03
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 790,00-4,821,0332,9940,2132,66
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 790,00-4,87-1,0516,1833,8015,09
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 750,00-6,53-2,5223,7769,7619,41
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 750,00-5,59-0,1535,4439,3134,21
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,000,421,876,9020,385,97
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 680,00-4,28-3,5628,3225,9929,60
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 670,00-5,021,1130,5438,6030,71
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 650,003,602,2139,7683,0618,92
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 630,00-0,671,283,7423,657,06
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 630,00-1,17-2,098,7328,482,98
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,001,092,679,0021,347,82
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 600,00-2,26-0,401,5215,895,03
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 590,001,440,4118,5969,929,76
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 560,00-4,14-3,2024,1028,9125,31
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 560,001,860,5540,71102,3223,61
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,000,261,737,4628,006,51
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 560,00-6,03-0,2136,5946,7032,62
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 540,00-4,821,0333,7944,0233,16
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 530,00-0,581,1914,0431,7513,73
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 500,00-0,961,359,6529,9210,62
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 500,00-1,711,3315,6327,7715,63
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 490,006,361,5023,8664,047,65
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 490,001,430,9016,9468,469,89
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 470,00-5,155,3042,5166,1443,27
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 470,00-1,364,0715,9753,7010,27
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 460,00-5,26-0,3532,6143,9031,68
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 460,00-0,461,174,7023,637,15
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,000,191,898,5030,406,99
YKB B Tipi Altın Fonu 430,00-1,363,8015,2050,609,59
İş Bankası B Tipi Global Borçlanma Araçları Yabancı Menkul Kıymet Fonu 430,002,92-1,1016,7659,634,39
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimING Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Büyüme Amaçlı Fonlar
KodIEH
ISINTRYOYAE00059
Kuruluş Tarihi01.08.2003
Halka Arz Tarihi27.10.2003
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0001000000
Fon Tutarı20.000.000 TL
Karşılaştırma Ölçütü%90 İMKB Ulusal 100 hisse senetleri endeksi + %7 KYD O/N brüt repo endeksi + %1 KYD Eurobond (USD-TL) + %1 KYD DİBS 182 günlük endeks + %1 Mevduat brüt endeksi (Fon Kurulu kararıyla belirlenen beş bankanın aylık brüt mevduat oranlarının ortalamasına göre
YöneticiING Portföy
Yönetici Adresiwww.ingportfoy.com.tr
Fon GrubuING Emeklilik
Kurucu Adresiwww.ingemeklilik.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X