FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


ING Emeklilik Esnek EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
ING Emeklilik genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,054044 TL
    Son Fiyatı

  • %0,03
    Günlük
    Değişimi

  • ~7.563Mil.
    Pay

  • ~409MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %8
    Doluluk

  • 190.841
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Emtia Fonları Endeksi1,954,8311,2215,454,1210,4568,24
Fon Sepeti Endeksi1,573,0014,9015,843,8217,9884,54
Hisse Senedi Yoğun Fon Endeksi1,293,759,373,170,2714,3521,68
Uluslararası Fonlar Endeksi0,950,399,7810,652,1212,2175,26
Karma Fon Endeksi0,782,957,126,440,6612,7514,89
Esnek Fonlar Endeksi0,661,185,006,370,508,4650,94
ING Emeklilik Esnek EYF0,662,373,744,000,7318,0334,50
FM 50 Endeksi0,271,663,484,740,477,3219,03
Para Piyasası Fonu Endeksi0,231,023,675,980,547,8526,72
Tahvil ve Bono Fonu Endeksi0,201,303,835,280,547,1920,89
FM 30 Endeksi0,201,693,084,250,376,8918,14
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
19.12.20170,0528420,130,6616,99190.696396.236.34674,2720,020,000,0021,4751,28
20.12.20170,0528730,060,9317,07190.804397.210.57784,5220,080,000,0021,3251,23
21.12.20170,0529000,051,7516,89190.819397.553.38480,0020,130,000,0022,1451,22
22.12.20170,0529900,172,0017,10190.752398.037.16680,0020,130,000,0022,1451,22
25.12.20170,0530570,131,9817,34190.715398.627.33081,2520,200,000,0022,1251,19
26.12.20170,0531270,132,1117,56190.668399.098.86281,2520,170,000,0022,0651,06
27.12.20170,0531580,062,3117,52190.797399.984.04281,2420,220,000,0022,0351,00
28.12.20170,0532240,122,2217,72190.777400.352.81781,2420,540,000,0021,9550,81
29.12.20170,0534660,453,0617,88190.795402.180.49480,9820,810,000,0021,8350,72
02.01.20180,0536370,323,0418,17190.855403.649.56380,9820,810,000,0021,8350,72
03.01.20180,0538570,413,4618,81190.848405.605.32281,4820,670,000,0021,8550,74
04.01.20180,053778-0,153,2919,21191.041405.944.76481,4820,670,000,0021,8550,74
05.01.20180,0537770,002,7919,34191.042405.976.71682,4620,230,000,0021,8850,06
08.01.20180,0539070,242,6719,39190.992407.028.57982,4620,230,000,0021,8850,06
09.01.20180,053899-0,012,6619,08190.951407.193.52682,4620,230,000,0021,8850,06
10.01.20180,053772-0,242,4218,75190.999406.663.09182,9620,060,000,0021,9249,61
11.01.20180,053672-0,191,8718,67190.983405.815.82282,9620,060,000,0021,9249,61
12.01.20180,0538290,291,8619,33190.972407.017.28484,9120,290,000,0021,8549,43
15.01.20180,053807-0,041,8618,18190.914406.718.02682,4619,900,000,0021,9750,39
16.01.20180,053625-0,341,5217,53190.849405.298.49382,4619,900,000,0021,9750,39
17.01.20180,0538130,351,8717,94190.868406.862.36482,4520,420,000,0021,8449,98
18.01.20180,0540260,402,3718,03190.832408.436.29882,4520,420,000,0021,8449,98
19.01.20180,0540440,032,2717,76190.841408.731.58082,4520,390,000,0021,8450,00
Ortalama0,0535250,102,2218,10190.861403.487.932,5082,1420,290,000,0021,8950,50
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2004    -0,663,035,203,536,100,200,015,0020,94
20052,990,33-0,24-3,434,283,402,951,192,561,462,181,0920,11
20062,510,930,430,821,630,781,421,681,241,081,091,0115,50
20071,161,571,470,651,481,832,21-1,720,961,350,781,5314,03
2008-1,951,63-1,044,17-0,92-2,696,000,74-0,55-4,851,416,918,48
20090,67-0,574,217,894,201,083,272,721,390,090,500,6628,77
20101,40-0,291,590,380,270,630,810,400,580,73-0,601,347,40
20110,06-0,421,871,35-0,280,39-0,54-2,343,12-0,86-1,00-0,071,03
20123,021,121,080,28-1,554,852,221,060,750,911,171,9318,22
20131,210,701,700,071,02-3,13-1,19-2,024,921,73-0,55-3,141,36
2014-2,150,813,462,551,850,380,77-0,21-0,521,982,72 12,14
20151,94-1,02-0,160,880,400,560,17-0,950,091,95-0,54 3,94
20161,511,133,462,33-1,470,46-0,641,150,671,26-1,42 10,17
20172,861,200,993,121,861,921,851,18-1,070,00-0,04 17,26
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Allianz Yaşam ve Emeklilik BIST Temettü Endeksi EYF -0,02456,39137,0632,2914
Garanti Emeklilik Hisse Senedi EYF 0,2216,34243,6711,6915
Avivasa Emeklilik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu 0,00365,52341,8620,0662
Allianz Yaşam ve Emeklilik Altın EYF -1,00824,0648,78723,166
Asya Emeklilik Altın Katılım EYF -0,98764,0559,19593,174
Avivasa Emeklilik Altın EYF -0,98774,0469,08623,192
Vakıf Emeklilik Altın EYF -0,99804,0479,06643,173
BNP Paribas Cardif Emeklilik Altın EYF -0,98784,0389,05653,175
Katılım Emeklilik Alternatif Altın EYF -0,99814,0398,98673,158
Groupama Emeklilik Altın EYF -0,98794,01109,20583,157
Axa Emeklilik Altın EYF -0,97753,96118,93683,149
Ziraat Emeklilik Altın EYF -0,94733,95128,88703,1110
Anadolu Hayat Emeklilik Altın EYF -0,96743,95138,89693,0811
Allianz Emeklilik Altın EYF -0,90723,74148,82712,9212
Garanti Emeklilik Altın EYF -0,88713,71159,12612,8913
Allianz Yaşam ve Emeklilik Koç İştirak Endeksi EYF 0,0593,531624,4960,1656
Avivasa Emeklilik Dengeli EYF 0,0582,931718,42170,9722
Avivasa Emeklilik Esnek EYF 0,05102,891818,61160,9125
Garanti Emeklilik Esnek (TL) EYF 0,1042,871919,65100,9324
Allianz Emeklilik Esnek EYF -0,02422,872018,98140,6837
Groupama Emeklilik Esnek EYF 0,02272,852119,9080,6342
Aegon Emeklilik Dengeli EYF 0,2122,772218,99131,3416
Garanti Emeklilik Esnek EYF 0,0852,682319,54110,7432
Ziraat Emeklilik Esnek EYF 0,04162,652419,12120,5251
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF 0,0862,622519,7790,8926
Halk Emeklilik Katılım Hisse Senedi EYF 0,2032,542626,5350,7033
Anadolu Hayat Emeklilik Dinamik Esnek EYF 0,03172,422721,7470,5547
ING Emeklilik Esnek EYF 0,03192,272817,76190,7630
MetLife Emeklilik Esnek EYF 0,0772,272918,76150,5449
Vakıf Emeklilik Esnek EYF -0,10652,253018,08180,7729
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF -0,03482,223114,48230,1657
Halk Emeklilik Esnek EYF 0,02242,203217,62201,0321
Anadolu Hayat Emeklilik Esnek EYF 0,04142,193314,74220,8328
ING Emeklilik Katkı EYF 0,00372,073411,0635-0,1770
Avivasa Emeklilik Katkı EYF -0,08592,02359,0863-0,6281
Allianz Emeklilik Katkı EYF -0,11682,01369,3656-0,7382
Allianz Emeklilik Standart EYF -0,02401,963711,08340,0364
BNP Paribas Cardif Emeklilik Katkı EYF 0,00381,963810,2841-0,0868
Cigna Finans Emeklilik Esnek EYF -0,03471,943915,44210,5350
Groupama Emeklilik Katkı EYF -0,09631,94409,5947-0,5075
Anadolu Hayat Emeklilik Katkı EYF -0,08611,90419,3855-0,5978
Cigna Finans Emeklilik Katkı EYF -0,07571,884210,3140-0,1169
Garanti Emeklilik Katkı EYF -0,10671,87439,7344-0,1771
Ziraat Emeklilik Katkı EYF -0,05541,86449,6946-0,1972
Garanti Emeklilik Esnek Alternatif EYF 0,04131,834514,25241,1018
Cigna Finans Emeklilik Standart EYF -0,01391,784611,11330,0959
Fiba Emeklilik Standart EYF -0,03501,78479,52490,0365
Allianz Yaşam ve Emeklilik Standart EYF -0,03491,744810,99360,1158
Axa Emeklilik Katkı EYF -0,06561,72499,4254-0,5677
Metlife Emeklilik Katkı Emeklilik EYF -0,02441,71509,31570,0167
Fiba Emeklilik Katkı EYF -0,06551,70519,8243-0,2474
Avivasa Emeklilik Standart EYF -0,04531,70527,85780,0266
MetLife Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,04121,695313,88250,6243
Allianz Yaşam ve Emeklilik Katkı EYF -0,04511,67549,5648-0,5476
Halk Emeklilik Katkı EYF -0,08581,65559,1260-0,6280
Asya Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,01321,64566,89821,3117
Groupama Emeklilik Standart EYF 0,02231,61579,49510,0761
BNP Paribas Cardif Emeklilik Standart EYF -0,02431,59589,49500,0463
Aegon Emeklilik Katkı EYF -0,08621,54597,9777-0,6179
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF -0,13691,526036,3744,571
Fiba Emeklilik Esnek EYF 0,02281,506113,23260,9423
Katılım Emeklilik Grup Alternatif Esnek EYF -0,02411,496213,16270,7034
Vakıf Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,03181,44638,34751,0520
Garanti Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,03201,336410,79380,8927
Katılım Emeklilik Alternatif Esnek EYF -0,10661,316511,57310,6935
Asya Emeklilik Muhafazakar Katılım Esnek EYF -0,16701,306613,15281,0619
Ergo Emeklilik Standart EYF -0,02461,25677,60800,0760
Ziraat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,03221,226810,95370,7531
Halk Emeklilik Katılım Esnek EYF 0,01311,206912,94300,4953
Asya Emeklilik Katılım Standart EYF 0,02251,14708,65730,6936
Allianz Yaşam ve Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,04111,097111,22320,5645
Ziraat Emeklilik Standart EYF 0,03211,08729,45530,5252
MetLife Emeklilik Alternatif Katkı EYF -0,04521,06737,79790,4655
Anadolu Hayat Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,01331,05749,97420,6739
Axa Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,01341,047510,34390,6838
Katılım Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,02291,02769,04660,6641
Ziraat Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,04150,99779,46520,6044
Garanti Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,01300,92787,39810,6640
Vakıf Emeklilik Katkı EYF -0,09640,91799,6945-0,2473
Katılım Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,01350,87808,51740,5448
Halk Emeklilik Katılım Standart EYF 0,02260,81818,04760,4954
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF -0,08600,778213,05290,5546
Ortalama-0,14 2,27 13,44 0,86 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 720,514,5522,5762,44192,191,48
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 53-0,622,7820,6635,03131,656,95
Anadolu Hayat Emeklilik Büyüme Amaçlı Yükselen Ülkeler Esnek EYF 500,378,0620,4024,87122,777,51
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı BRIC Ülkeleri YMK Beşinci Alt Fon 48-0,896,1422,7427,61108,987,17
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 47-0,445,7217,219,3142,592,33
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Asya YMK Dördüncü Alt Fon 47-1,084,2521,4236,7276,374,82
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 44-0,323,6815,9927,77124,815,69
Bizim Menkul A Tipi Altın ve Enerji Karma Fonu 43-0,389,2815,7952,2878,303,51
Gedik A Tipi Küçük ve Orta Ölçekli Şirketler Hisse Senedi Yoğun Fon 420,5510,4414,9930,8268,036,02
Garanti Bankası B Tipi Uzun Bono Endeksi Garbo Uzun Fonu 42-0,122,25-2,004,377,15-0,85
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 1880,514,5522,5762,44192,191,48
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1600,041,103,9712,5333,820,61
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 1400,439,0813,6833,0456,793,25
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,031,003,6110,8030,620,56
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 123-0,933,859,798,0260,973,05
Ak Portföy Altın Fonu 118-0,993,9610,247,8363,123,13
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,756,609,5910,6027,155,89
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,040,953,4310,4929,120,56
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 1020,225,0914,0139,8639,260,77
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 970,094,6012,4840,3835,430,32
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 970,045,0012,3341,2134,870,48
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,041,103,9012,1034,470,61
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 900,306,2413,1043,4849,251,49
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 89-0,091,760,728,05-98,83-0,22
Ak Portföy Değişken Fon 880,051,623,9010,5328,890,66
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 840,031,043,8211,7633,550,57
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 800,154,9812,7342,0135,370,53
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 790,062,578,0521,4631,630,51
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 750,092,456,2122,0649,00-0,21
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 750,377,3215,3345,7742,222,75
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,051,032,138,3919,680,60
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 71-0,323,6815,9927,77124,815,69
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 690,186,953,9529,6918,292,16
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 670,175,3011,3238,0633,931,42
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 64-0,091,21-0,826,3710,22-0,38
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 63-0,622,7820,6635,03131,656,95
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 630,635,299,8412,0435,065,07
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,131,063,6011,1722,250,75
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 60-0,091,75-1,183,756,48-0,56
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 58-0,63-1,077,2910,4772,120,46
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 570,137,444,4325,4715,142,56
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,051,312,939,7827,170,49
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 550,166,1218,5049,6449,131,40
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 540,134,8613,4143,6839,440,52
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 53-0,052,337,9419,5022,981,35
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 50-0,032,224,4714,4828,940,16
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 500,297,2721,0065,4357,801,67
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 50-0,112,415,9220,0023,450,11
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 50-0,433,6913,7713,8386,713,72
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 49-0,983,9310,248,5162,973,11
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 49-0,59-0,977,7111,2470,110,56
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 46-0,051,580,297,3715,57-0,15
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 460,184,8113,4341,5141,890,72
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 45-0,445,7217,219,3142,592,33
YKB B Tipi Altın Fonu 44-1,003,9510,127,4559,503,10
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimING Emeklilik Esnek EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
KodIEE
ISINTRYOYAE00067
Kuruluş Tarihi26.02.2004
Halka Arz Tarihi05.04.2004
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0001000000
Fon Tutarı1.000.000.000 TL
Karşılaştırma Ölçütü% 100.00 Dow Jones Islamic Market Turkey
YöneticiING Portföy
Yönetici Adresiwww.ingportfoy.com.tr
Fon GrubuING Emeklilik
Kurucu Adresiwww.ingemeklilik.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X