FON ARAMA

Lütfen analiz etmek istediğiniz fonu buradan seçin.


Ziraat Emeklilik Standart EYF     




Emeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
Ziraat Emeklilik genel bakış
Tüm Fonlar Listesi
  • 0,013888 TL
    Son Fiyatı

  • %0,04
    Günlük
    Değişimi

  • ~40.246Mil.
    Pay

  • ~559MilTL
    Portföy
    Büyüklüğü

  • %8
    Doluluk

  • 352.530
    Kişi

Grafikler
  • Alternatifler
  • Data
  • Aylık
  • Benchmark
  • Benzerler
  • Popüler
  • Portföydeki
  • Künye
  • Yorum
fonun alternatif yatırım araçlarına göre pozisyonu
KriterHaftalıkAylıkÜç AylıkAltı AylıkYılbaşı1 Yıllık3 Yıllık
Ziraat Emeklilik Standart EYF0,020,341,423,907,018,0725,97
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tablodaki bazı araçların son gün dataları olmadığı için getiri oranları hesaplanırken bir önceki iş günü baz alınmıştır.
fonun 1 aylık dataları
TarihFon FiyatıGünlükAylıkYıllıkYatırımcı SayısıPortföy DeğeriDolulukRepoHisseYabancıBorsa ParaDiğerKB
16.10.20170,0138360,000,177,61350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
17.10.20170,0138360,000,177,56350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
18.10.20170,0138360,000,177,61350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
19.10.20170,0138360,000,077,57350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
20.10.20170,0138360,000,077,49350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
23.10.20170,0138360,000,067,46350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
24.10.20170,0138360,000,067,41350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
25.10.20170,0138360,00-0,027,39350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
26.10.20170,0138360,000,007,42350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
27.10.20170,0138360,000,007,41350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
30.10.20170,0138360,000,007,46350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
31.10.20170,0138360,000,007,47350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
01.11.20170,0138360,000,007,46350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
02.11.20170,0138360,000,007,45350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
03.11.20170,0138360,000,007,51350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
06.11.20170,0138360,000,007,48350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
07.11.20170,0138360,000,007,48350.463543.625.87680,000,000,000,0024,5675,34
08.11.20170,0138800,320,327,82352.263557.869.97480,000,000,000,0024,3775,45
09.11.20170,013872-0,060,267,84352.405558.259.04980,000,000,000,0024,3775,45
10.11.20170,0138760,030,297,89352.447558.521.16380,000,000,000,0024,3875,47
13.11.20170,0138850,060,357,90352.469558.703.13680,000,000,000,0024,4075,47
14.11.20170,0138850,000,358,01352.496558.573.90580,000,000,000,0024,4075,42
15.11.20170,013883-0,010,348,07352.602558.796.20780,010,000,000,0024,4075,23
16.11.20170,0138880,040,388,04352.530558.925.86580,010,000,000,0024,4075,51
Ortalama0,0138490,020,137,62351.045547.970.382,7680,000,000,000,0024,5175,37
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
fonun yıllık bazda ay ay değişimleri
YılOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzAğustosEylülEkimKasımAralıkYılbaşı
2013     29,23-0,490,131,411,23-0,14-0,151,41
20140,060,700,791,671,200,880,540,280,111,711,03 9,86
20151,25-0,710,40-0,420,790,590,55-0,020,092,020,31 5,23
20160,750,862,041,80-0,081,71-0,020,860,940,190,04 10,22
20170,370,750,700,830,930,910,561,000,410,00  7,04
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir, Yukarıdaki tabloda bazı tarihlerde fonun datası olmadığı için değişim hesaplanmamıştır.
getiriler ve benchmark karşılaştırmaları
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
bu fon ile aynı sınıftaki fonlar ve getirileri
FonGünlükSırasıAylıkSırası1 YıllıkSırasıYılbaşıSırası
Allianz Yaşam ve Emeklilik Uluslararası Teknoloji Hisse Senedi EYF -0,436813,29159,55143,941
Anadolu Hayat Emeklilik Altın EYF 0,9719,19222,251120,4312
BNP Paribas Cardif Emeklilik Altın EYF 0,9569,16322,231320,4811
Axa Emeklilik Altın EYF 0,9499,16422,251220,4213
Groupama Emeklilik Altın EYF 0,9579,16522,181420,3715
Avivasa Emeklilik Altın EYF 0,9629,16622,341020,5210
Asya Emeklilik Altın Katılım EYF 0,9639,15722,58720,767
Vakıf Emeklilik Altın EYF 0,9589,14822,011620,3914
Katılım Emeklilik Alternatif Altın EYF 0,9659,14922,34920,559
Allianz Yaşam ve Emeklilik Altın EYF 0,93109,031022,38820,558
Ziraat Emeklilik Altın EYF 0,9649,021122,081520,3216
Allianz Emeklilik Altın EYF 0,91118,741221,091919,3618
Garanti Emeklilik Altın EYF 0,86128,311321,171819,5017
Halk Emeklilik Katılım Hisse Senedi EYF -1,41786,201433,61629,205
Avivasa Emeklilik Hisse Senedi Emeklilik Yatırım Fonu -2,02815,261543,77338,962
Asya Emeklilik Muhafazakar Katılım Esnek EYF 0,13134,701615,663314,0233
Allianz Yaşam ve Emeklilik BIST Temettü Endeksi EYF -2,24824,581739,78434,384
Garanti Emeklilik Hisse Senedi EYF -1,69804,291844,02238,003
Allianz Yaşam ve Emeklilik Koç İştirak Endeksi EYF -1,53793,801934,77524,626
Vakıf Emeklilik Esnek EYF -0,53723,122020,432018,7220
Katılım Emeklilik Grup Alternatif Esnek EYF 0,04162,802112,244211,2042
Halk Emeklilik Katılım Esnek EYF -0,30562,622213,973712,6336
BNP Paribas Cardif Emeklilik Büyüme Amaçlı Esnek EYF 0,11142,522315,443412,8034
Anadolu Hayat Emeklilik Dinamik Esnek EYF -0,59742,202421,181718,8419
Allianz Emeklilik Esnek EYF -0,62752,012517,572815,5030
Avivasa Emeklilik Esnek EYF -0,47701,902617,292914,7231
BNP Paribas Cardif Emeklilik Esnek EYF -0,34641,772719,692116,9421
Avivasa Emeklilik Dengeli EYF -0,43671,752817,053214,6532
Ziraat Emeklilik Esnek EYF -0,34621,722918,302216,4423
MetLife Emeklilik Esnek EYF -0,53711,703017,792616,4922
Cigna Finans Emeklilik Esnek EYF -0,39661,603113,263812,0139
Allianz Yaşam ve Emeklilik Alternatif Esnek EYF -0,03261,573210,67449,2844
Garanti Emeklilik Esnek Alternatif EYF -0,35651,553314,173612,7535
Groupama Emeklilik Esnek EYF -0,66771,543418,222316,2024
Katılım Emeklilik Alternatif Esnek EYF 0,00231,523511,764310,6443
Halk Emeklilik Esnek EYF -0,33601,523618,222415,6627
MetLife Emeklilik Alternatif Standart EYF -0,53731,493712,924012,5837
Fiba Emeklilik Esnek EYF 0,01221,323814,273512,5538
Garanti Emeklilik Esnek EYF -0,33611,313917,852515,7725
Garanti Emeklilik Esnek (TL) EYF -0,34631,214017,682715,5929
Aegon Emeklilik Dengeli EYF -0,45691,194117,243015,6926
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF -0,64760,864212,844111,5741
ING Emeklilik Esnek EYF -0,31590,764317,213115,6128
Halk Emeklilik Katılım Standart EYF 0,02200,69446,58746,4072
Ziraat Emeklilik Alternatif Esnek EYF -0,05310,63458,65537,8053
Ziraat Emeklilik Alternatif Katkı EYF -0,11380,62469,82458,7645
Anadolu Hayat Emeklilik Esnek EYF -0,30570,594713,113911,6340
Axa Emeklilik Alternatif Katkı EYF -0,04290,53488,86508,4347
Katılım Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,02210,47497,29616,9460
Anadolu Hayat Emeklilik Alternatif Katkı EYF -0,04300,46508,54548,1650
Ziraat Emeklilik Standart EYF 0,04150,38518,04567,0459
Garanti Emeklilik Alternatif Katkı EYF -0,04270,36529,45468,7146
Katılım Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,02180,32537,29627,0858
Asya Emeklilik Katılım Standart EYF -0,02250,28546,97696,5071
Vakıf Emeklilik Alternatif Katkı EYF -0,13410,00557,16646,5070
MetLife Emeklilik Alternatif Katkı EYF -0,0733-0,05566,22776,3374
Garanti Emeklilik Alternatif Standart EYF 0,0219-0,08575,70795,6178
Allianz Yaşam ve Emeklilik Standart EYF -0,2353-0,54589,34478,4048
Cigna Finans Emeklilik Standart EYF -0,2455-0,55599,07488,1451
BNP Paribas Cardif Emeklilik Standart EYF -0,0734-1,00607,05656,5269
Vakıf Emeklilik Katkı EYF -0,0124-1,01618,23557,8152
ING Emeklilik Katkı EYF -0,1951-1,17628,69517,6954
Fiba Emeklilik Standart EYF -0,0936-1,19636,59736,1676
Cigna Finans Emeklilik Katkı EYF -0,1139-1,21648,68527,5655
Allianz Emeklilik Standart EYF -0,2454-1,26658,89498,2349
Ergo Emeklilik Standart EYF -0,0835-1,28665,06814,9181
Groupama Emeklilik Standart EYF -0,1442-1,40677,55587,1357
Asya Emeklilik Alternatif Katkı EYF 0,0317-1,52686,13785,4979
BNP Paribas Cardif Emeklilik Katkı EYF -0,1747-1,73697,41596,9162
Avivasa Emeklilik Standart EYF -0,0428-1,92704,95824,5582
Fiba Emeklilik Katkı EYF -0,1545-1,99717,18636,5368
Metlife Emeklilik Katkı Emeklilik EYF -0,0532-2,02726,82726,5567
Ziraat Emeklilik Katkı EYF -0,1543-2,19737,05666,5665
Axa Emeklilik Katkı EYF -0,1544-2,20747,03676,5666
Anadolu Hayat Emeklilik Katkı EYF -0,1646-2,25757,02686,5964
Halk Emeklilik Katkı EYF -0,1140-2,31766,85716,4073
Garanti Emeklilik Katkı EYF -0,1748-2,33777,36606,9361
Aegon Emeklilik Katkı EYF -0,0937-2,35785,27805,0580
Groupama Emeklilik Katkı EYF -0,1850-2,46796,91706,6663
Allianz Yaşam ve Emeklilik Katkı EYF -0,3158-2,52807,90577,2056
Avivasa Emeklilik Katkı EYF -0,2252-2,53816,45756,1775
Allianz Emeklilik Katkı EYF -0,1849-2,62826,37766,0277
Ortalama-0,13 1,87 14,84 13,22 
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
son bir ayda en çok analizi yapılan fonlar (ilk 10)
FonAranma SayısıGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
Ata Yatırım Şemsiye Fona Bağlı Verim Odaklı Değişken İkinci Alt Fon 57-2,265,960,5349,0960,5242,01
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 52-2,1224,8717,0588,25229,5468,81
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 40-0,1714,7513,0056,35124,5341,84
Allianz Yaşam ve Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Dış Borçlanma Araçları Euro EYF 381,378,089,0631,3262,8224,73
İş Bankası B Tipi Likit Fon 370,031,733,3211,7832,9010,55
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Avrupa YMK İkinci Alt Fon 370,869,2813,5249,7589,7033,56
Strateji A Tipi Değişken Fon 370,183,793,1411,7334,337,01
Akbank B Tipi Franklin Templeton Şemsiye Fona Bağlı Asya YMK Dördüncü Alt Fon 370,8315,2516,0357,3365,3846,71
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 37-0,7413,4618,4929,2623,0213,10
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 360,729,6212,3342,89102,9730,37
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
üyelerin portföylerindeki fonlar (ilk %10)
FonKaç Portföyde VarGünlükAylık3 Aylık1 Yıllık3 YıllıkYılbaşı
İş Bankası A Tipi Teknoloji Endeksi fonu 183-2,1224,8717,0588,25229,5468,81
İş Bankası B Tipi Likit Fon 1600,031,733,3211,7832,9010,55
İş Bankası A Tipi İştirak Fon 140-2,495,34-0,0146,6957,1030,58
Ak Portföy Kısa Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 1370,031,562,8410,0729,669,01
Garanti Bankası B Tipi Altın Fonu 1230,938,549,4920,5676,0018,89
Strateji A Tipi Değişken Fon 1170,183,793,1411,7334,337,01
Ak Portföy Altın Fonu 1160,968,9710,0721,0577,9919,34
İş Bankası B Tipi Kısa Vadeli Tahvil Bono Fonu 1050,051,412,669,6328,248,55
İş Bankası A Tipi Hisse Fon 102-1,905,411,3442,0938,1735,51
Garanti Bankası A Tipi İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 96-2,134,570,3443,4335,8138,36
Ak Portföy Bist 30 Endeksi Hisse Senedi Yoğun Fon 95-1,724,410,1241,6735,8836,93
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Likit On İkinci Alt Fon 940,031,683,0811,3233,5610,14
Garanti Bankası A Tipi Hisse Senedi Fonu Hisse Senedi Yoğun Fon 90-1,655,382,0946,1950,0840,21
Ak Portföy Uzun Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 89-0,14-2,31-1,895,08-98,815,08
Ak Portföy Değişken Fon 880,150,741,857,6827,667,35
Garanti Bankası B Tipi Likit Fon 850,031,653,0011,0032,729,81
İş Bankası A Tipi İMKB-30 Endeks Fonu 79-2,054,820,5644,1736,3839,05
İş Portföy Üçüncü Değişken Fonu 79-0,893,45-0,2121,4633,8219,07
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Koç Şirketleri İştirak Alt Fonu Üçüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 75-1,033,45-0,5232,3261,1323,52
Ak Portföy Hisse Senedi Hisse Senedi Yoğun Fon 75-2,044,31-0,4146,5138,5139,99
İş Bankası B Tipi Tahvil ve Bono 740,040,051,306,9519,066,02
Ak Portföy Bist Banka Endeksi Hisse Senedi Fonu 69-2,21-2,32-9,0728,6217,1626,60
YKB A Tipi İmkb 100 Endeksi Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon) 67-1,834,860,8941,2835,8337,07
Ak Portföy Yabancı Hisse Senedi Fonu 660,729,6212,3342,89102,9730,37
Ata Yatırım B Tipi Tahvil Bono Fonu 64-0,11-2,99-2,444,0214,093,87
Strateji A Tipi Risk Yönetimi Hisse Senedi Fonu 63-0,655,905,4912,6737,579,05
İş Portföy Dördüncü Değişken Fon 620,251,353,199,8021,389,28
İş Bankası B Tipi Tahvil Bono (Büyüme Amaçlı) Fonu 60-0,18-3,83-4,930,948,471,00
YKB A Tipi Şemsiye Fona Bağlı Global Teknoloji Yabancı Menkul Altıncı Alt Fon 58-0,1714,7513,0056,35124,5341,84
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Tahvil ve Bono Eurobond On Birinci Alt Fon 580,486,416,1625,6878,0016,79
İş Bankası A Tipi Mali Kurumlar Endeksi fonu 57-2,18-2,28-8,7825,1717,9022,45
YKB B Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Orta Vadeli Tahvil ve Bono Üçüncü Alt Fon 560,040,521,618,0026,787,07
Allianz Yaşam ve Emeklilik Büyüme Amaçlı Hisse Senedi EYF 56-2,769,404,3153,9549,2045,09
YKY A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı İMKB Ulusal 30 Endeksi Fonu Dördüncü Alt Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 54-2,014,370,2244,3039,3438,97
Ata Yatırım A Tipi Karma Fon 53-0,314,033,6821,1928,9018,32
Allianz Yaşam ve Emeklilik Esnek EYF 50-0,640,860,8212,8427,8711,57
İş Bankası A Tipi Karma Kumbara Fonu 50-0,811,910,8820,3925,2417,83
İş Bankası B Tipi Global Borsalar YMK Fon 49-0,396,429,8827,5073,1814,56
Ak Portföy Eurobond Amerikan Doları Borçlanma Araçları Fonu 490,496,536,3225,2476,5617,07
Finans Yatırım A Tipi Değişken Fon Hisse Senedi Yoğun Fon 47-2,116,517,2659,3463,4452,60
İş Bankası B Tipi Altın Fonu 470,948,9410,1421,8677,5720,14
YKB A Tipi Şemsiye Fonuna Bağlı Hisse Senedi İkinci Alt Fon (Hisse Senedi Yoğun Fon) 46-2,215,600,6644,6842,4539,05
Avivasa Emeklilik Gelir Amaçlı Kamu Borçlanma Araçları EYF 46-0,08-2,31-1,724,6217,534,67
Ak Portföy Orta Vadeli Borçlanma Araçları Fonu 440,080,761,879,1229,487,80
YKB B Tipi Altın Fonu 440,938,909,9621,0573,9019,34
İş Bankası B Tipi Global Emtia Fon Sepeti Fonu 44-0,7413,4618,4929,2623,0213,10
Not:  Değişimler % olarak ifade edilmiştir,MD-Mecvut Değil (fonun o tarihte datası yok yada henüz kurulmamıştır.).
ayrıntılı bilgiler
İsimZiraat Emeklilik Standart EYF
SınıflandırmaEmeklilik Fonları > Bireysel > Büyüme ve Diğer > Diğer Fonlar
KodZHS
ISINTRYZHEM00071
Kuruluş Tarihi31.05.2013
Halka Arz Tarihi31.05.2013
Yönetim StratejisiFon portföyünün asgari % 60ını Hazine Müsteşarlığı tarafından ihraç edilen TL cinsinden borçlanma araçlarına gelir ortaklığı senetlerine ve kira sertifikalarına yatırarak gelir elde etmeyi hedefler. Fon portföyünün azami %40ı ise TL cinsinden mevduata katılma hesabına, ters repoya Takasbank para piyasası işlemlerine borsada işlem görmesi kaydıyla bankalar veya yatırım yapılabilir seviyede derecelendirme notuna sahip olan diğer ihraççılar tarafından ihraç edilen borçlanma araçlarına Kurul kaydında bulunan kira sertifikalarına veya BIST 100 endeksindeki veya BIST katılım endeksindeki ortaklık paylarına yatırılabilir. Fon portföyüne alınacak menkul kıymet seçiminde ve sınırlamalarında Genelge ve Yönetmelikte belirlenmiş olan yönetim ilkelerine uyulur. Fon yönetiminde yatırım yapılacak sermaye piyasası araçları seçiminde nakde dönüşümü kolay ve riski az olanlar tercih edilir. Fon portföyü istikrarlı yüksek reel getiri hedefi ile yönetilir.
Minumum İşlem Tutari1
Minumum İşlem Katları1
Yönetim Ücreti0,0000515000
İşlem NoktalarıZiraat Hayat ve Emeklilik A.Ş
İşlem Saatleri11:00
Fon Tutarı5.000.000.000 TL
Karşılaştırma Ölçütü%90 KYD Tüm + %2 KYD Repo Brüt + %1 BIST 100 + %5 KYD 1 Aylık Gösterge Mevduat Endeksi TL + %1 KYD ÖST Sabit + %1 KYD ÖST Değişken
İhbar SüresiYok.
YöneticiZiraat Portföy
Yönetici Adresiwww.ziraatportfoy.com.tr
Fon GrubuZiraat Emeklilik
Kurucu Adresiwww.ziraatemeklilik.com.tr
yorum ekle

İsim  


Yorum  

500
ZORUNLU SPK UYARISI
Bu sitede yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve her türlü bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerler (bilgiler) hazırlandığı tarih itibarı ile mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Yatırım danışmanlığı hizmeti; aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşterileri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan analiz, yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.Ek olarak bu sayfalarda yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden, bilgilerin kullanılmasından, doğacak her türlü maddi/manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan dolayı DataScope A.Ş. ile bunların bağlı kuruluşları, çalışanları, yöneticileri ve ortakları sorumlu tutulamaz.
X